چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 11:53

پشتیبان گیری

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 اهمیت تهیه ی نسخه پشتیبان زمانی مشخص می شود که داده های شما ازدست رفته باشد و یا به هر دلیلی دست خوش تغییرات قرار گرفته باشد . پس خودتان را برای حوادث آماده کنید .

اهمیت نسخه پشتیبان ( Backup) تنها زمانی که اطلاعات پاک شده باشند نشان داده نمی شود ، در بسیاری از موارد مشاهده شده اطلاعات اصلی به دلیل اشتباهات فردی و یا ویروس ها ، رونویسی شده و دیگر به اطلاعات صحیح دسترسی امکان پذیر نمی باشد و یا به دلیل مشکلات سخت افزاری نمی توانید به سرور خود دسترسی داشته باشید پس باید در کوتاه ترین زمان راه حل مناسبی برای مشکلاتتان پیدا کنید .

برای رفع این مشکل شما باید راهی را از قبل اندیشیده باشید که علاوه بر قدرت لازم از پیچیدگی کمی نیز برخوردار باشد . یک طراحی خوب باید بتواند در زمان Backup گیری به صورت کاملا بهینه از منابعی چون مصرف انرژی برق ، CPU ، حافظه و دیسک سخت استفاده نماید .

محیط های و ابزار های متفاوت سخت افزاری را پشتیبانی کرده و بتوان نسخه های گرفته شده را در محیطی مستقل آزمایش کرد تا از صحت انجام فعالیت اگاه شویم.

سیستم های اطلاعاتی پیشرو با تجربه بالا در خصوص ارائه و پیاده سازی راه حل های کارآمد در زمینه سیستم های بکاپ گیری توانسته با سابقه درخشان خود اعتماد سازمان ها و ارگان های بزرگ کشوری را بدست آورد . و همکاری پایداری را با این سازمان ها در زمینه سیستم های ذخیره سازی و پشتیبان گیری اطلاعات داشته باشد .

 

 

 

 

بازدید 8453 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 11:53
 
 

مانیتورینگ

 

مجازی سازی

 

ذخیره سازی

 

پشتیبان گیری

 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc