بک آپ گیری و مانیتورینگ با veeam
شرکت Veeam با تمرکز بر روی محصولاتی که باعث افزایش بهره وری ، کاهش خرابی و اطمینان از صحت درستی انجام امور محیط مجازی می گردد در کشور سوئیس کار خود را اغاز کرد . نام Veeam از آوای تلفظ VM به عنوام ماشین مجازی استخراج شده است .

 

اولین نرم افزار شرکت veeam با عنوان Veeam Monitor and Veeam Reporter ، به منظور نظارت بر فضا های مجازی ، گزارش گیری و تجزیه و تحلیل آنها ارائه گردید . در سال 2008 نرم افزار Veeam Backup & Replication را برای ماشین های مجازی Vmware ارائه کرد و در سال 2010 پشتیبانی از محیط Hyper-V ماکروسافت را نیز به این مجموعه اضافه کرد. در سال 2015 نیز نسخه رایگانی را برای پشتیبانی گیری ( Backup ) از ماشین های فیزیکی با نام Endpoint ارائه کرد.
در پایان سال 2015 شرکت Veeam بیش از 2000 نفر کارمند داشت ، که برخی از دفاتر آن در منطقه های فرانسه، کلمبوس، اوهایو، برای شرق میانه در دبی و برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام در سیدنی، استرالیا قرار داشت .

 

محصولات veeam به شرح زیر می باشد :

Products/Services

 

Product category

Veeam Availability Suite , Veeam Backup & Replication , Veeam ONE , Veeam Management Pack (MP) for System Center

Enterprise and Medium Business

Veeam Backup Essentials v9

 

Small Business under 250 employees

Veeam Cloud Connect , Veeam Endpoint Backup , Veeam Managed Backup Portal

 

Service Providers

Veeam Backup Free Edition , Veeam Endpoint Backup FREE , Veeam ONE Free Edition

 

Free Tools

 

 

backup پشتیبان گیری اهمیت تهیه ی نسخه پشتیبان زمانی مشخص می شود که داده های شما ازدست رفته باشد و یا به هر دلیلی دست خوش تغییرات قرار گرفته باشد . پس خودتان را برای حوادث آماده کنید


بیشتر بدانید ...

 

 

مانیتورینگ مانیتورینگ ابزاری است برای مشاهده عملکرد سیستم ها و بالا بردن کارایی ( Performance) دستگاه ها . شما با سیستم های مانیتورینگ قادر هستید بیشترین بازدهی را از سیستم های خود دریافت نمایید .


بیشتر بدانید ...