سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 11:06

مانیتورینگ

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مانیتورینگ ابزاری است برای مشاهده عملکرد سیستم ها و بالا بردن کارایی ( Performance) دستگاه ها . شما با سیستم های مانیتورینگ قادر هستید بیشترین بازدهی را از سیستم های خود دریافت نمایید .

 

تضمین در دسترس بودن ماشین های مجازی و سیستم های ذخیره سازی ، صحت تهیه صحیح نسخه پشتیبان از اطلاعات و عملکرد صحیح سیستم ها تنها با نظارت دقیق بر آنها امکان پذیر است . 

- برنامه ریزی پیشرفته برای ارتقای سیستم .

- تشخیص سریع مشکل در سیستم و زیر سیستم ها .

- تشخیص سریع خطرات احتمالی .

 

 

داشتن داشبردی پیشرفته برای گزارش دهی و برنامه ریزی ، دید کاملی برای ارتقای سطح کارایی سیستم به شما ارائه می نماید . داشتن دید 24*7 در زمان نظارت و هشدار ، آلارم های از پیش تنظیم شده ، ابزارهای سنجش زیر ساخت برای پیشگیری از بروز حوادث ، نمایش سلامت و عملکرد سیستم ، برنامه ریزی برای ظرفیت های پیشرفته با ثبت و تجزیه تحلیل رفتار های منابع موجود و ارائه گزارشات به صورت کاملا دقیق و مکتوب در قالب های متفاوت ابزاری است که تمامی مدیران IT به آن نیاز دارند . 

 

 

شرکت مهندسی سیستم های اطلاعاتی پیشرو با بهره گیری از کارکنان مجرب و کادری متخصص و همچنین آخرین تکنولوژی ها و استاندارد های روز دنیا، با تمرکز بر روی سامانه های مانیتورینگ سیستم های ذخیره سازی اطلاعات توانسته، در بهبود عملکرد سیستم های ذخیره سازی سازمان های بزرگ کمک شایانی نماید .

بازدید 17974 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 11:06
محتوای بیشتر در این بخش: مجازی سازی »
 
 

مانیتورینگ

 

مجازی سازی

 

ذخیره سازی

 

پشتیبان گیری

 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc