یکشنبه, 08 اسفند 1395 ساعت 10:21

درباره ما

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دربار ما


شرکت مهندسی سیستم های اطلاعاتی پیشرو (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و به صورت تخصصی برای حوزه مشاوره و ارایه راه حل های Disaster Recovery  و Business Continuity در سامانه های ذخیره سازی و پشتیبان اطلاعات تمرکز کرده است . ارایه و اجرای راه حل های ذخیره سازی و نیز طراحی و اجرای مراکز داده ای (Data Center) بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی در زمره فعالیت های اصلی این شرکت می باشد .


در همین راستا با بهره گیری از کارکنان مجرب  و کادر  متخصص  نماینده رسمی  فروش و  خدمات پس از  فروش محصولات  شرکت های معتبر  و معظم  Spectra logic,Qlogic, Quantum,Overland StorageEMC در ایران می باشد و محصولات و خدمات این شرکت ها را که در زمینه ذخیره سازی ، بک آپ گیری و بازیابی اطلاعات می باشد با گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش جامع و کامل ارائه  می نماید .


از آنجا که سامانه های ذخیره سازی اطلاعات جزو حساس ترین تجهیزات و مراکز داده یک سازمان می باشند هرگونه اختلال در عملکرد آن ها باعث آسیب به کل فرآیند اجرایی و راهبردی آن سازمان می گردد . لذا شرکت پیشرو به عنوان نمایندگی EMC و سایر شرکت های معتبر در این زمینه ، با آگاهی از این موضوع و در نظر داشتن اهمیت اینگونه تجهیزات و حفظ اطلاعات سازمان ها به صورت تخصصی در این  حوزه فعالیت نموده و در این راستا ضمن انتقال دانش فنی به داخل ، سعی نموده خود را در زمره شرکت های پیشرو در داخل کشور در این زمینه قرار دهد که گواهی عملکرد ثبت این شرکت طی سالیان گذشته رضایت کامل مشتریان از خدمات و محصولات ارائه شده می باشد .

بازدید 16772 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 08 اسفند 1395 ساعت 10:21
محتوای بیشتر در این بخش: تماس با ما »
 
 

مانیتورینگ

 

مجازی سازی

 

ذخیره سازی

 

پشتیبان گیری

 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc