دوشنبه, 30 -3443 ساعت 03:25

پشتیبان گیری ، بکاپ گیری

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 اهمیت تهیه ی نسخه پشتیبان زمانی مشخص می شود که داده های شما ازدست رفته باشد و یا به هر دلیلی دست خوش تغییرات قرار گرفته باشد . پس خودتان را برای حوادث آماده کنید .

اهمیت نسخه پشتیبان ( Backup) تنها زمانی که اطلاعات پاک شده باشند نشان داده نمی شود ، در بسیاری از موارد مشاهده شده اطلاعات اصلی به دلیل اشتباهات فردی و یا ویروس ها ، رونویسی شده و دیگر به اطلاعات صحیح دسترسی امکان پذیر نمی باشد و یا به دلیل مشکلات سخت افزاری نمی توانید به سرور خود دسترسی داشته باشید پس باید در کوتاه ترین زمان راه حل مناسبی برای مشکلاتتان پیدا کنید .

برای رفع این مشکل شما باید راهی را از قبل اندیشیده باشید که علاوه بر قدرت لازم از پیچیدگی کمی نیز برخوردار باشد . یک طراحی خوب باید بتواند در زمان Backup گیری به صورت کاملا بهینه از منابعی چون مصرف انرژی برق ، CPU ، حافظه و دیسک سخت استفاده نماید .

محیط های و ابزار های متفاوت سخت افزاری را پشتیبانی کرده و بتوان نسخه های گرفته شده را در محیطی مستقل آزمایش کرد تا از صحت انجام فعالیت اگاه شویم.

سیستم های اطلاعاتی پیشرو با تجربه بالا در خصوص ارائه و پیاده سازی راه حل های کارآمد در زمینه سیستم های بکاپ گیری توانسته با سابقه درخشان خود اعتماد سازمان ها و ارگان های بزرگ کشوری را بدست آورد . و همکاری پایداری را با این سازمان ها در زمینه سیستم های ذخیره سازی و پشتیبان گیری اطلاعات داشته باشد .

 

تجهیزات بک آپ گیری | tape drive |tape Storage

شرکت سیستم های اطلاعاتی پیشرو  به منظور انجام عملیات بکاپ گیری ، محصولات دو شرکت  Quantum و OverLand Storage را ارائه می نماید.

 

بکاپ گیری پشتیبان گیری نواری  کوانتوم شرکت کوانتوم  به عنوان با سابقه ترین شرکت در زمینه  بک آپ گیری  و  تولید و فروش  درایو نواری  (tape drive) و       ذخیره ساز نواری  (tape Storage) و کتابخانه نواری (tape library ) در دنیا شناخته می شود . جهت اطلاع بیشتر در مورد مشخصات و مدل های مختلف  کتابخانه نواری کوانتوم Quantum TAPE LIBRARIE Scalar کلیک کنید .

 

بکاپ گیری پشتیبان گیری نواری   storage NEOs overlandشرکت اورلند استوریج  تولید کننده ی انواع تجهیزات ذخیره سازی و بکاپ گیری می باشد ، سری NEOs این شرکت  راه حلی قدرتمند در زمینه ی  پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات  برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز می باشد . جهت کسب اطلاع بیشتر در مورد تجهیزات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات نواری OverLand Storage مدل های NEOs T24 و NEOs T48 کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و شرایط خرید    تجهیزات بک آپ گیری ، tape drive، tape Storage و  tape library با ما تماس بگیرید .
021-88343488

بازدید 16340 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 12:04
 
 

مانیتورینگ

 

مجازی سازی

 

ذخیره سازی

 

پشتیبان گیری

 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc