مجازی سازی

 

 

متمرکز سازی سرورها ، کاهش هزینه های جاری و استفاده از بیشترین ظرفیت سخت افزاری گوشه کوچکی از مزایای سیستم های مجازی بوده و یک انتخاب مطمئن برای افزایش بازدهی می باشد .  

 

                   بیشتر بدانید ...

مانیتورینگ

 

 

مانیتورینگ ابزاری است برای مشاهده عملکرد سیستم ها و بالا بردن کارایی دستگاه ها . شما با سیستم های مانیتورینگ قادر هستید بیشترین بازدهی را از سیستم های خود دریافت نمایید                         

 

                   بیشتر بدانید ...

پشتیبان گیری

 

 

اهمیت تهیه ی نسخه پشتیبان زمانی مشخص می شود که داده های شما ازدست رفته باشد و یا به هر دلیلی دست خوش تغییرات قرار گرفته باشد . پس خودتان را برای حوادث آماده کنید      

 

                    بیشتر بدانید ...

ذخیره سازی

 

 

این که داده های اولیه خود را بر روی چه سخت افزاری نگهداری می کنید بسیار پر اهمیت است ، پایداری و کارایی دو اصل مهم در انتخاب سیستم ذخیره سازی می باشد .  

 

        بیشتر بدانید ...

تازه ها
به روزرسانی سیستم عامل ذخیره ساز Unity به نگارش 4.5
24 فروردين 1398
به روزرسانی سیستم عامل ذخیره ساز Unity به نگارش 4.5
شرکت DellEMC نگارش 4.5 از محیط عملیاتی سامانه ذخیره سازی Unity را منتشر نمود .
راه اندازی VMware Cloud بر روی وب سرویس آمازون  AWS GovCloud
09 آذر 1397
راه اندازی VMware Cloud بر روی وب سرویس آمازون AWS GovCloud
VMware Cloud یکی از سرویس های محبوب بر روی وب سرویس آمازون (AWS) می باشد
معرفی DP4400 محصول جدید  Dell EMC با 24 تا 192 ترابایت حافظه
14 آبان 1397
معرفی DP4400 محصول جدید Dell EMC با 24 تا 192 ترابایت حافظه
شرکت Dell EMC جدید ترین دستگاه یکپارچه حفاظت از اطلاعات Integrated Data Protection Appliance (IDPA) خود را معرفی نمود .

مایکروسافت در ژوئن 2012، با معرفی  Windows Azure   (که در مارس 2014 به Microsoft Azure تغییر نام داد) برگ جدیدی در مبحث پردازش ابری ایجاد کرد.

در این سرویس تقریبا گران قیمت، تیم SLA شرکت Microsoft به صورت رسمی پایداری 99.95 درصد را برای کاربران خود تضمین می کند.
سرویس Azure علاوه بر قابلیت پلتفورم به عنوان سرویس (PaaS (Platform as a Service  که امکان استفاده از فضای ابری جهت گسترش نرم افزار های اینترنت را می دهد، قابلیت زیر ساخت به عنوان سرویس ( Infrastructure as a Service  ) را نیز ارائه می دهد. در این سرویس که بیشتر بر مبحث مجازی سازی (Virtualization) تمرکز دارد، کاربر می تواند با ایجاد ماشین های مجازی با سیستم عامل دلخواه، نسبت به کنترل کامل سرویس خود در فضای ابری، اقدام نماید.
در سرویس Azure، شما می توانید از تمامی سیستم عامل های موجود و تمامی زبان های برنامه نویسی و پلتفرم های رایج استفاده نمایید.
در صورتی که از اکانت outlook استفاده می نمایید، نیازی به ثبت نام مجدد در Azure  مایکروسافت وجود ندارد. شرکت مایکروسافت با تقلید از google سعی بر یکپارچه سازی سرویس های خود کرده است. همچنین هنگام ثبت نام در Azure مایکروسافت به شما اجازه استفاده از این سرویس به مبلغ 200 دلار برای یک ماه به صورت رایگان را می دهد که پیشنهاد مناسبی جهت محک زدن این سرویس به نظر می رسد.
یکی از راه کارهای  Azure  ، سرویس داده های بزرگ یا Big Data می باشد :
 Windows Azure برای کمپانی های معظمی که بطور دائم با داده های بزرگ سرو کار دارند از یک ویژگی به نام HDinsight استفاده میکند که یک راه حل Apache hadoop است که به درک بهتر داده های بزرگ با استفاده از excel کمک میکند HDinsight از مزایای Power View و PowerPivot در Excel برای دریافت اطلاعات از چندین منبع به منظور تحلیل و مدیریت بهره میگیرد. مثل سایر چیزهای دیگری که Azure ارائه میکند، کلاسترهای Hadoop در چند لحظه و به منظور کمک به شما برای تحلیل و درک بهتر داده ها ایجاد میشوند اما شما همیشه از گزینه بستن آن کلاسترها در زمانی که کارتان به اتمام میرسد برخوردار هستید.
HDinsight درعین حال به شدت قابل سفارشی شدن است و به شما اجازه میدهد از یک زبان اختصاصی مثل .net یا java به منظور تطبیق تنایج داده های بزرگ با سیستمتان استفاده کنید.


 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc