یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 08:27

آغاز پیش فروش تجهیزات ذخیره سازی مبتنی بر نوار LTO-8 شرکت Spectra Logic

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با فن آوری LTO-8 و قابلیت دوبرابر نمودن ظرفیت ذخیره سازی ، هر دستگاه کتابخانه نواری Spectra قادر به ذخیره سازی بیش از یک پتابایت خواهد بود ، همچنین با محصولات سری TFinity ExaScale ظرفیتی معادل 1.6 اگزابایت را در یک محل فیزیکی می توان در اختیار داشت .

شرکت Spectra Logic چهارمین برنامه ی پیش فروش محصولات مبتنی بر فن آوری LTO خود را آغاز نمود .این شرکت تا قبل از موجود شدن فن آوری LTO-8 امکان دسترسی و استفاده از درایوهایLTO-7   و رسانه های مرتبط با آن را برای مشتریان خود  فراهم می آورد . براساس این خبر مشتریانی که در زمان پیش خرید اقدام به خرید نموده اند با اولویت  بیشتری درایوهای LTO-8 و رسانه ی وابسته به آن را دریافت و  قبل از سایرین از ظرفیت و مزایای عمکرد  LTO-8 بهره مند می شوند .
فن آوری نواری LTO-8 ظرفیت  LTO-7را به شکل شگفت آوری دوبرابر می کند (ظرفیت12 ترابایتی در هر کارتریج  به 30ترابایت اطلاعات فشرده شده افزایش می یابد ) همچنین کارایی نیز تا 20درصد افزایش می یابد (بیش از 360مگابایت در ثانیه) .
ظرفیت اضافه در هر کارتریج برابر است با تعداد کارتریج نوار کمتر برای ذخیره همان مقدار داده در حالی که افزایش عملکرد مساوی است با درایوهای نوار کمتر برای انجام یک کار مشابه . علاوه بر این، درایوهای جدید  LTO-8 با رسانه ی نواری LTO-7 کاملا سازگاری دارد و به کاربران اجازه خواندن و نوشتن بر روی رسانه ی LTO-7 را می دهند .
درایو و نوار LTO-8 عرضه شده توسط این شرکت کاملا با نرم افزار کتابخانه ی BlueScale®  سازگار می باشد.
پس از همه گیر شدن درایو و نوارهای LTO-8   تمامی محصولات کتابخانه ی نواری این شرکت ( شامل مدل های فشرده ی Spectra® T50e   ) حداقل از  یک پتابایت حجم ذخیره سازی پشتیبانی خواهند نمود .
میزان ظرفیت ذخیره سازی فشرده کتابخانه نواری مدل TFinity® ExaScale®   که با LTO-8  ترکیب شده باشد  در مساحتی معادل 3 قاب (three-frame)  در حدود 58 پتابایت خواهد بود ، همچنین در مدل 44 قابی آن که  بزرگترین مدل این سری محسوب می شود ، ظرفیت ذخیره سازی فشرده آن معادل 1.6 اگزابایت (1.6EB) می باشد . علاوه بر این ، فن آوری نوار LTO-8  از رمزگذاری سخت افزاری LTFS, WORM و AES 256-bit پشتیبانی خواهد کرد .
Spectra Logic همچنین برنامه جدید ™MigrationPass  خود را معرفی می کند  ، این برنامه  گزینه های سفارشی را برای مشتریان با نوار LTO-4، LTO-5 و LTO-6 فراهم می آورد تا به راحتی اطلاعات خود را به جدیدترین فناوری نوار LTO منتقل نمایند.
خدمات حرفه ای ارائه شده در زمینه ی  درایو های نوار و پارتیشن بندی آن  ، به مشتریان امکان انتقال اطلاعات را از نسل قدیمی به آخرین فن آوری LTO-8  فراهم می کند.

مشخصات محصولات مبتنی بر فن آوری LTO-8 عبارتند از:
ظرفیت : 12ترابایت ظرفیت ذخیره سازی اصلی(native) ، 30ترابایت در حالت فشرده (فشرده سازی 2.5:1)
کارایی : توان عملیاتی بیش از 360مگابایت بر ثانیه
قابلیت اطمینان : نرخ خطای 10-19 بیتی

 

  آغاز پیش خرید محصولات LTO-8  شرکت Spectra Logic
آغاز پیش فروش محصولات LTO-8 شرکت Spectra Logic
به گفته ی مدیر ارشد فناوری این شرکت " برنامه پیش خرید  Spectra Logic که برای چهار نسل قبل LTO نیز ارائه شده است ، برای کسانی  که به دنبال خرید یک کتابخانه نوار جدید هستند و یا می خواهند از حداکثر قابلیت های موجود در کتابخانه های نواری بهره مند شوند گزینه ای ایده آل محسوب می شود .
ارتقاء از نسخه های قبلی رسانه ی LTO به LTO-8 علاوه بر  افزایش چشمگیر ظرفیت و کارایی ، موجب می شود تا مشتریان با سرمایه گذاری برروی فن آوری تجهیزات کتابخانه نواری خودشان  با رشد مداوم اطلاعات هماهنگ باشند. "
تعهد شرکت Spectra و کنسرسیوم LTO به ذخیره سازی مبتنی بر نوار  ، پایه ای برای نقشه ی راه آینده ی فن آوری LOT بوده و  در نتیجه ی این  همکاری  ، رسانه ی نوار و درایو LOT تا نسل دهم آن  به پیش خواهد رفت .
بازدید 19666 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 08:27