یکشنبه, 16 خرداد 1395 ساعت 12:22

ارائه هاستینگ ، مسیری جدید برای کسب و کار توسط Veeam-Powered Availability مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فروش قیمت مجازی سازی veewm

چالش بسیاری از سرویس دهندگان هاستیگ پیدا کردن یک راه حل مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای سرویس (power backup (BaaS و سرویس (disaster recovery (DRaaS است ، برای اینکه بدانید any.cloud چطور بر این چالش غلبه کرده و یک مسیر جدید در کسب و کارتان پیدا کنید با ما همراه باشید ...

 

 

 

مزایا :

  • کاهش RTPO به 15 دقیقه و ایجاد مسیر جدیدی در کسب و کار:

any.cloud تا قبل از گسترش Veeam Backup و Replication در زیر ساخت های هاستینگ ، حتی قادر به ارائه RTPO در 24 ساعته هم نبود . کاهش RTPO به 15 دقیقه توسط Veeam ، any.cloud را قادر می سازد تا سرویس های مفیدی را به کاربران ارائه بدهد ، BaaS و DRaaS برای سازمان های بزرگی که VMهای خودشان را دارند مسیر جدیدی در کسب و کار تلقی می شود .

  • ایجاد دومین مسیر از تجارت و فرصت درامد وابسته به آن:

any.cloud می تواند اهرم فروش نمایندگان Veeam باشد ، کسانی که می خواهند فرصت های درآمدی خود را افزایش دهند. به عنوان نماینده فروش، any.cloud به مشتریانی که می خواهند سرویس هایی مثل offsite backup ، replicas و ... داشته باشند سیستم Replication و پشتبان گیری Veeam را توصیه می کند .

  • Onboards new hosting customers fast:

any.cloud به یک سازمان مشتری بزرگ که ماشین مجازی در محل خودش دارد کمک می کند به زیر ساخت های هاستینگ any.cloud به سرعت و به سادگی مهاجرت کند.

 

 

دانلود کنید : 

منبع: 

بازدید 26221 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 خرداد 1395 ساعت 12:22