سه شنبه, 08 تیر 1395 ساعت 16:18

مشارکت جهانی فضای ابری VMware و IBM با هدف گسترش سرویس های Desktop

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

از ویژگی های VMware Horizon Air می توان به امکان دسترسی مشتریان به    هاستینگ ابری دسکتاپ ها و نرم افزارهای ایمن شده توسط IBM Cloud اشاره کرد  .

این موضوع ،  استراژی مشارکت IBM و  VMware  را در زمینه فضای ابری تقویت می کند .

 

سرویس ابری VMware Horizon Air دسکتاپ کامل ویندوز  یا  برنامه های کاربردی منتشر شده را به دسکتاپ ها ، لپ تاپ ها ،تبلت ها و تلفن های هوشمند ارائه می دهد.

این سرویس که روی IBM Cloud اجرا می شود ، به کاربران قابلیت انعطاف پذیری می دهد، یعنی مشتریان می توانند به  نرم افزارهای حیاتی  و دادهها از هر دستگاهی ، در هر محل  و  در هر زمانی  دسترسی داشته باشند .

در اوایل سال 2016دو   شرکت IBM و VMware اعلام کردند که وارد یک  مشارکت استراتژیک شدند ، که به موجب آن  به  سازمان ها کمک می شود  تا استفاده ی بهتری از سرعت پردازش ابری  داشته باشند  و  همچنین توسعه ی   حجم کار موجود  در مراکز داده  محلی    ( با نرم افزار های تعریف شده) به فضای ذخیره سازی ابری ، با صرفه ی  اقتصادی بیشتری همراه باشد .

 

VMware Horizon Air  سازمان ها را قادر به ارائه ی دسکتاپ های مجازی و  سرویس های نرم افزارها  می سازد .

 این سرویس  به طیف گسترده ای از کاربران نهایی  با هردستگاهی  و در هر مکانی   بدون پرداخت  هزینه  قابل ارائه می باشد ،  بدون اینکه زحمت مدیریتی  داشته باشد و  زیرساخت  خاصی بخواهد .

انتظار می رود VMware Horizon Air روی فضای ابری IBM  در سه ماهه ی سوم سال 2016  در دسترس قرار گیرد .

 

منبع: 

بازدید 196705 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 تیر 1395 ساعت 16:18