یکشنبه, 28 شهریور 1395 ساعت 09:09

در نتیجه ی مشارکت Sphere 3D’s با Tech Data کاربران می توانند به Glassware 2.0 و نرم افزارهای SnapCLOUD روی مایکروسافت Azure دسترسی پیدا کنند .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Sphere 3D که به عنوان شرکت مادر Overland Storage و Tandberg Dataمحسوب می شود ، قرارداد جدیدی با شرکت Tech Data منعقد ساخته است ، در نتیجه ی این توافق،کسب و کارهایی که روی سامانه رایانش ابری هایبریدی Sphere 3D مستقر هستند از این پس می توانند به سیستم مایکروسافت Azure نیز دسترسی داشته و گسترش پیدا کنند .

 


شرکت Sphere 3D با ارائه تکنولوژی کانتینری ™Glassware 2.0 ، موجب هدایت فعالیت شرکت ها و نرم افزارهای آن به سامانه های رایانش ابری خواهد شد.
در دسترس بودن ™Glassware 2.0 بر روی سیستم Microsoft Azure موجب می شود که نرم افزارهای مورد استفاده در کسب و کار های مختلف به راحتی گسترش پیدا کنند . بدین ترتیب می توان مدل های قابل پیش بینی برای هزینه ها در نظر گرفت و یک چشم انداز جدید از رایانش ابری هایبریدی را متصور شد.
با این روش سازمان ها می توانند انتخاب کنند کدام حجم کاری (work load) خود را به رایانش ابری اختصاص دهند . اکنون سازمان ها می توانند نرم افزارهای بزرگ خود را مدیریت کنند ، محیط های خود را توسعه و یا آزمایش کنند ، قابلیت توسعه و امنیت نرم افزارهای خود را با مفاهیم رایانش ابری داشته باشند همچنین قابلیت مدیریت و تنظیم ، اتوماسیون و مدیریت منابع از مزایای این بستر می باشد .
پلاتفورم ذخیره سازی ™SnapCLOUD شرکت Sphere 3D شامل امکاناتی نظیر snapshots با کارایی بالا ، replication ، ذخیره سازی به صورت بلاک و 5 سطح دسترسی می باشد .

با قابلیت SnapSync موجود در این پلتفورم امکان هم گام سازی و امکان به اشتراک گذاری اطلاعات فراهم خواهد شد بدین ترتیب کاربران می توانند به اطلاعات خود در هر زمان و مکان و با هر دستگاهی بدون نیاز به هیچ تجهیزات دیگری دسترسی داشته باشند . ™SnapCLOUD قابلیت انعطاف و تامین فضای ذخیره سازی نامحدود را بر روی سیستم رایانش ابری برای مشتریان به ارمغان می آورد .

بازدید 12160 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 شهریور 1395 ساعت 09:09