دوشنبه, 29 شهریور 1395 ساعت 15:18

با پلتفورم جدید رایانش ابری هایبریدی EMC مهاجرت به رایانش ابری ساده خواهد شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پلتفورم جدید رایانش ابری هایبریدی  EMC باعث ساده شدن مهاجرت به رایانش ابری و دگرگونی فن آوری IT خواهد شده است .شرکت EMC اعلام کرد ، از این پس همه می توانند به Hybrid Cloud v4.0 دسترسی داشته باشند .

 

شرکت EMC مدلهای VCE VxRail 200 و200F را براساس Native Hybrid Cloud معرفی نمود .
سیستم رایانش ابری هایبریدی  محصول جدید EMC ، بر پایه ی دستگاه هایVCE VxRail می باشد،با این پلتفورم به سادگی می توان به سمت توسعه و به کارگیری نرم افزارهای بومی رایانش ابری حرکت کرد .
برای کسب و کارها ، اینکه در همان ابتدا نرم افزارهای حیاتی شان اجرا شود در اولویت اول قرارداد ،نرم افزارهایی مثل SAP, Oracleیا  Microsoft Exchange که به عنوان نرم افزار زیر ساخت عمل می کنند.
  با سیستم رایانش ابری هایبریدی  این زیر ساخت ها به صورت اتوماتیک ارائه می شود ، در عین حال استفاده بهینه تری از منابع  می توان داشت.
  Hybrid Cloud v4.0  شامل  3 ویژگی زیر می باشد :

1: پشتیبانی از چندیدن سایت مرکز داده:
گسترش یافتن رایانش ابری هابریدی از دو سایت به چهار سایت به همراه چهار عددvCenter  ، مشتریان EMC را قادر می سازد  با مرکزداده فیزیکی توسعه یافته ی خود ، چندین سایت موجود در فضای ابری  را به صورت مرکزی مدیریت کنند.
2: محافظت پیشرفته از اطلاعات 
3: رمزگذاری ماشین مجازی در هر زمان:  Anytime VM Encryption  قابلیتی است که به کاربر امکان اضافه و حذف رمزگذاری ماشین های مجازی را می دهد ، این کار بوسیله  self-service catalog در هر زمانی از چرخه ی حیات ماشین های مجاز امکان پذیر است .

بازدید 13206 بار