چهارشنبه, 31 شهریور 1395 ساعت 10:39

بروزرسانی های اخیر EMC XtremIO باعث مدرن شدن مراکزداده سازمان ها خواهد شد .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

EMC XtremIO  با  ویژگی های جدید  برای محیط های مجازی سازی شده عرضه شد .

 محصولات EMC-XtremIO

شرکت EMC ، نرم افزار یکپارچه XtremIO EMC را که شامل قابلیت های جدید مدیریتی می باشد معرفی کرد ، این نرم افزار مربوط به سامانه ذخیره سازی تمام فلشEMC® XtremIO® می باشد  و  در  ماشین های  مجازی SMI-S (Storage Management Initiative Specification) و VMware vRealize مورد استفاده قرار می گیرد .
بروزرسانی های اخیر XtremIO iCDM   ، موجب بالا رفتن حداکثر قدرت عملکرد در محیط های مجازی سازی شده است . iCDM (Integrated Copy Data Management) ، با مدیریتی که بر روی داده های پراکنده انجام می دهد موجب کاهش نیاز خرید سخت افزار و نرم افزار جداگانه می گردد .
مدیریت آسان سامانه های ذخیره سازی بوسیله XtremIO Management Server  که حاصل یکپارچه شدن قابلیت های EMC و VMware  می باشد ، باعث  گسترش هر چه بیشتر EMC Virtual Storage Integrator (VSI)  و EMC AppSync  در محیط های مجازی خواهد شد  .
  رابط کاربری XtremIO   از طرح های  آینده شرکت  EMC در زمینه ی نرم افزارهای یکپارچه و اتوماسیون های گردش کار  پشتیبانی خواهد کرد . این رابط جدید که بر اساس HTML 5 است بسیار سبک و ساده طراحی شده و عملیات گزارش گیری، مانیتورینگ و مدیریت XtremIO  را بر عهده خواهد داشت . از ویژگی های دیگر این رابط کاربری پشتیبانی از دستگاه های موبایل می باشد .

بازدید 15308 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 31 شهریور 1395 ساعت 10:39