یکشنبه, 04 مهر 1395 ساعت 15:38

Dell EMC دومین محصول مشترک خود را با نام ScaleIO Ready Nodes معرفی کرد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC  اعلام کرد که از  این پس  نرم افزار ScaleIO  بر روی Ready Node نیز قابل ارائه است ، Ready Node یک سامانه ذخیره سازی تمام فلش مبتنی بر نرم افزار  Software-Defined Storage (SDS)  بر روی سرورهای Dell EMC PowerEdge x86 می باشد. 

پس از محصول  Dell EMC DSSD D5 Rack-Scale Flash  این دومین محصول معرفی شده پس از ادغام Dell و EMC است  . در نتیجه ی این ادغام، کاربران می توانند با نرم افزار  EMC ScaleIO تنظیمات منعطف تری را بر روی سرورهای Dell PowerEdge داشته باشند.

این محصول جدید را می تواند  نسل آینده ی سخت افزار به حساب آورد . ScaleIO Ready Node  به منظور به حداکثر  رساندن  کارایی   ،  انطعاف پذیری   و  قابلیت  مقیاس  پذیری  طراحی شده و بر روی سرورهای  Dell PowerEdge  به منظور  بهینه ساز حجم کاری  اجرا می گردد.
ScaleIO Ready Node  دارای لایه Caching پیشرفته بوده و همچنین سیستم عامل منعطفی دارد . با این محصول جدید   یک SAN سرور داریم که با تغییر نیازها و استانداردهای مختلف  هماهنگ شده است  .
ScaleIO ReadyNode جزء SANسرورها هستند که به سرعت مستقر شده و با زیرساخت های موجود هماهنگ می شود ، تمام فلش و  مقیاس پذیر  بوده و بر محدودیت های سایر سرورهای تمام فلش غلبه می کند.

بازدید 15239 بار