شنبه, 24 مهر 1395 ساعت 08:39

شرکت DELL-EMC راهکارهای جدید InfoArchive خود را به منظور حل چالش های دسترسی و انطباق ارائه نمود

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرویس های InfoArchive as a Service (IAaaS) ،  InfoArchive 4.1و نرم افزار  Clinical Archiving 2.0 قابلیت های جدیدی را برای سازمان ها و مشتریان بهداشت و درمان  تامین می کند .

پلت فرمInfoArchive  که به وسیله ی  IAaaS شرکت EMC پشتیبانی می شود وظیفه ی مدیریت اطلاعات و محتوا را برروی  محیط رایانش ابری  بر عهده دارد ، که به منظور صرفه جویی در وقت مشتریان ، کاهش هزینه ها و ساده شدن مدیریت نرم افزار طراحی شده است.
پلت فرم جدید مدیریت اطلاعات و محتوا  InfoArchive as a Service (IAaaS)  بر روی بستر رایانش ابری اجرا می شود ، بدین ترتیب می توان اطمینان حاصل نمود که همه چیز بر طبق اصول انجام خواهد شد ، همچنین مقیاس پذیر بودن این پلت فرم موجب می شود تا به اکثر نیازهای کسب و کارها پاسخ داده شود،  در تجزیه و تحلیل پروژه ها نیز می توان از قابلیت "استفاده مجدد از اطلاعات" این بستر  بهره مند شد .
IAaaS  اطلاعات و  محتوای نرم افزارها را از هرنوع که باشد (اطلاعات داری ساختار و یا بدون ساختار ) با امنیت دسترسی و سازگاری در انطباق  در  فضای میزبانی کنترل EMC   (EMC-controlled) نگهداری می کند .
نرم افزار InfoArchive 4.1 بوسیله ی  Dell EMC Elastic Cloud Storage (ECS)  پشتیبانی می شود  ،در این نگارش از دستگاه های بیشتری پشتیبانی می شود، مقیاس پذیری بالا رفته (نزدیک به بی نهایت ) و مصرف همزمان و قابلیت های صدور(export ) اطلاعات پیشرفته تر شده است ، همچنین  امکان تجزیه و تحلیل سامانه ها ی ذخیره سازی نیز وجود دارد .
نرم افزار جدید Clinical Archiving 2.0 شامل رابط کاربری HIMVision  می باشد و  برای ادارات مدیریت اطلاعات سلامت  ، نرم افزار پزشکی ArchiveVision  ، آرشیو به صورت تک مورد و ابزارهایی جهت پیکربندی و اجرای تنظیمات حریم خصوصی بیمار طراحی شده .

بازدید 10629 بار آخرین ویرایش در شنبه, 24 مهر 1395 ساعت 08:39