دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:29

افزایش کارایی و کاهش هزینه های سری UNITY با به روز رسانی جدید Dell EMC

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC نرم افزار به روز رسانی سامانه های ذخیره سازی خانواده Unity را منتشر نمود.

در این به روزرسانی از فشرده سازی درون خطی (inline) و حافظه های فلش با ظرفیت بالاتر پشتیبانی می شود بدین ترتیب می توانید  شاهد  افزایش  ظرفیت ذخیره سازی باشید . تجهیزات UNITY با   نگاهی به مراکز داده ی مدرن دارای  افزایش قابلیت داخلی لایه بندی فایل برروی ابر عمومی می باشد ، این امر توسط ابزار تجزیه و تحلیل هوشمندانه و پیش گویانه با نام CloudIQ انجام می پذیرد.
( CloudIQ جدید بر روی پلتفروم تجزیه و تحلیل ترافیک مبتنی بر ذخیره سازی ابری ایجاد شده است .)

در راهکار جدید مدیریت و مانیتورینگ توسط رابط کاربری مبتنی بر HTML5  انجام می شود این محیط وظیفه محور   (task-oriented  بوده و در اجرای عملیات روزانه  با vmware و محصولات Microsoft یکپارچه شده است .
در این  به روز رسانی ، کارایی  سامانه های تمام فلش Unity نسبت به نسل قبلی سامانه های ذخیره سازی VNX سه برابر  شده  و IOPS آن  بیش از 300K می باشد ،همچنین  به منظور افزایش ظرفیت ذخیره سازی و کارایی فاکتورهایی  نظیر Compression  ، Thin provisioning ، Snapshot و “File system shrink”   در نظر گرفته شده است .
سری Unity  قابلیت فشرده سازی LUN های مبتنی بر بلاک در فضاهای تمام فلش (all-flash pools)  را دارا می باشد ، همین امر موجب می شود تا 70 درصد در هزینه ها ی خرید فضای ذخیره سازی صرفه جویی شود .
سری UNITY All-Flash  با پشتیبانی از 3D NAND جدید و هارددیسک SSD  15.36 ترابایتی SAS ، قادر است اطلاعات تا حجم 384ترابیت را در 2U فضای رک ذخیره سازی نماید.
در Unity 600(F) نیز ظرفیت ذخیره سازی  به 10 پتابایت افزایش یافته است  (چیزی در حدود دو برابر)

بازدید 9780 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:29