دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:12

شرکت Dell EMC محصول All-Flash VMAX 250F خود را معرفی کرد .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC  چند محصول جدید از گروه سامانه های ذخیره سازی تمام فلش را با هدف  به دست آوردن مشتریان بیشتر معرفی نمود .

 


اولین محصول ، Dell EMC VMAX 250F  می باشد ، محصولی که به گفته ی این شرکت  با ارائه ی آن  هزینه های  خرید  سامانه های  تمام فلش در کلاس حرفه ای (enterprise-class)  کاهش می یابد   .
شرکت Dell EMC به همراه این محصول ، خبر  به روز رسانی سیستم عامل HYPERMAX را نیز منتشر کرد.
سومین محصول جدید معرفی شده   ، محصول تمام فلش Dell EMC VPLEX  می باشد .  ویژگی ها VMAX 250F :

محصول Dell EMC VMAX 250F مناسب  برای شرکت های کوچک است که با بودجه محدود می خواهند امکانات و قابلیت های تجهیزات  سری VMAX  را داشته باشند .
محصول VMAX 250F  در سطح  تجهیزات حرفه ای  است،   این محصول جدید تمام کارایی ، در دسترس بودن و سرویس های اطلاعاتی که مشتریان از خانواده سامانه های  ذخیره سازی  VMAX  انتظار دارند  را برآورده می کند .
همچنین با ارائه ی  ظرفیت موثر تا یک پتابایت  و بیش از یک میلیون IOPS با  زمان پاسخ  کمتر از  میلی ثانیه  ، بسیار قدرتمند  عمل کرده و  از جدیدترین حافظه های فلش 7.6 ترابایت و 15 ترابایت پشتیبانی می کند .
از آنجایی که این محصول بر اساس معماری Dell EMC Vbrick طراحی شده ، بسیار مقیاس پذیر است .  ظرفیت  هرVMAX 250F V-Brick از 11 ترابایت شروع شده و تا یک پتابایت قابل افزایش است .
محصول VMAX 250F  فضای کمی اشغال کرده و اگر به صورت کامل پیکربندی شده باشد  بیش از 64 عدد پورت هاست فراهم می کند ، بدین ترتیب تا حد زیادی از فضا استفاده می گردد . هر VMAX 250F V-Brick به اندازه 10U فضا اشغال می کند .


 VMAX 250F  بسیار کارآمد  است ، تمام سرویس های SRDF, D@RE, eNAS, e-management, NDM ,inline compression  و غیره  که بر روی سری VMAX  می باشد ،  بر روی VMAX 250F  نیز موجود است .
با گنجانده شدن XpectMore Program  در این سری ، مشتریان VMAX 250F می توانند از محافظت مادام العمر  و 3 سال گارانتی با بازگشت هزینه بهره مند شوند .

 

ویژگی های HYPERMAX :

با فشرده سازی درون خطی جدید و قابلیت کاهش حجم اطلاعات  ، فضای مورد نیاز جهت ذخیره سازی نیز تا چهار برابر کاهش می یابد ، درنتیجه در   هزینه ها و  فضای اشغال شده ی مراکز داده  صرفه جویی می گردد .
مهاجرت در سه مرحله ی ساده و  بدون دردسر از نسل قبلی سامانه های ذخیره سازی VMAX  به سامانه VMAX3  و سامانه ذخیره سازی تمام فلش VMAX   انجام می پذیرد . اطلاعات نرم افزارها به صورت آنلاین منتقل شده  و قابلیت بازگشت به سامانه مبدا (source array )  نیز در حالت غیر مخرب  انجام می گردد.
در جدیدترین ارائه از HYPERMAX ، شاهد بروز رسانی SRDF/Metro خواهیم بود ، این به روز رسانی موجب کاهش  هزینه ها و فضای اشغال شده در مراکز داده خواهد شد  ،در  ضمن با قابلیت witness virtual  سخت افزارهای اضافه حذف شده و همین امر  مراکز داده را فعال /فعال ( active/active ) می نماید .
قابلیت پشتیبانی از سایت سوم به صورت ناهمگام (asynchronous) از دیگر قابلیت هایی است که در بروزرسانی جدید SRDF/Metro در نظر گرفته شده است .در شرایط بحرانی  ، بازیابی اطلاعات از  یک سایت سوم با فاصله ی جغرافیایی زیاد می تواند بسیار کارآمد و حیاتی باشد .

ویژگی هایDell EMC VPLEX :


سومین محصول جدید ، پلتفوم جدید VS6 از خانواده VPLEX  می باشد ،  VPLEX   در حال حاضر تولید می شود و به عنوان راهکار جابه جایی بدون تخریب اطلاعات و  ذخیره اطلاعات تمام فلش مورد استفاده قرار می گیرد .
  محصولVPLEX VS6  نسبت به نسل های گذشته دوبرابر کارایی داشته  ، تاخیر تا دو سوم کاهش یافته و قابلیت مقیاس پذیری بیشتری دارد ، برای سامانه های ذخیره سازی تمام فلش بهینه شده است و از XCOPY  پشتیبانی می کند،  همچنین به منظور راه اندازی مراکز داده فعال/فعال) (active-active از Copy Data Management (iCDM) نیز پشتیبانی خواهد کرد .   برای  نسخه  تمام فلش VPLEX نرم افزاری در نظر گرفته شده است که ملزومات مورد نیاز جهت  پشتیبانی از چندین سامانه ذخیره سازی تمام فلش را تامین می کند.

بازدید 10592 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:12