دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:21

سامانه NAS مقیاس پذیر Isilon All-Flash ، محصول جدید Dell EMC معرفی شد.

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عملکرد بی نظیر و مقیاس پذیری  بالا در ذخیره سازی  تا 92.4 پتابایت به همراه IOPS معادل M25 و پهنای باند 1.5 ترابایت بر ثانیه

 


سامانه NAS ذخیره ساز  Isilon All-Flash  به منظور ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات بدون ساختار عرضه شده است و در این عرصه تحول عظیمی را ایجاد خواهد کرد ، به گفته ی شرکت  Dell EMC میزان  IOPS  نسل جدید Isilon تا 6 برابر بیشترشده و   مجموع توان عملیاتی تا 80برابر افزایش یافته است همچنین  ظرفیت به میزان  47د رصد  افزایش یافته و همین امر موجب  بالارفتن سرعت در پردازش حجم کاری خواهد شد .


 
حافظه های فلش برای ذخیره سازی به صورت بلاک  گزینه ی بسیار جذابی هستند ، با این حال سامانه های ذخیره سازی بلاک قسمت کوچکی از بحث ذخیره سازی را تشکیل می دهند . از آنجایی که اطلاعات بدون ساختار و مبتنی بر فایل مقدار 80 درصد از فضای ذخیره سازی را به خود اختصاص می دهد و پیش بینی می شود تا چند سال آینده این مقدار تا دوبرابر افزایش یابد ، محصول تمام فلش Isilon برای مدیریت این نیاز در نظر گرفته شده است . شاسی  سامانه ذخیره سازی Isilon شامل چهار نود (node) برای نگهداری حافظه های فلش می باشد که هر کدام می تواند تا 15 عدد حافظه SSD را نگهداری کنند . در زمینه ی  مقیاس پذیری نیز سامانه ذخیره سازی Isilon All-Flash می تواند به  بیش از 400 نود  گسترش یافته و  حداکثر پهنای باند 1.5 ترابایت بر ثانیه و ظرفیت  100 پتابایت  را ارائه دهد .
در نسل جدید Isilon All-Flash  نیز از سیستم عامل OneFS استفاده شده است و از پروتکل های NFS, SMB, HDFS, FTP, REST, Swift, HTTP و NDMP پشتیبانی می نماید  و  برای پردازش های  سرگرمی و رسانه ای ، 4K streaming ، رندر انیمیشن ، ایجاد محتوا ، تجزیه و تحلیل Big Data ، تجزیه و تحلیل مالی و غیره مناسب است .

بازدید 10297 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 12:21