شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:48

بخش تولید محتوای شرکت Dell EMC محصولات InfoArchive 4.2 ، Documentum 7.3 را معرفی نمود .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به تازگی ECD که  بخش تولید محتوای شرکت Dell EMC (Dell EMC Enterprise Content Division)   محسوب می شود نگارش جدید از محصول InfoArchive نسخه ی 4.2 را معرفی نمود ، همچنین نگارش جدید مخزن مدیریت محتوای شرکت موسوم به  Documentum   با نسخه ی 7.3 نیز معرفی شد ، و در نهایت نسل جدید پلتفرم مدیریت محتوا به نام Dell EMC LEAP نیز معرفی گردید.

 

*)4.2 InfoArchive  :


نگارش جدید  InfoArchiveنسخه ی 4.2 از نرم افزارهای بزرگ قدیمی پشتیبانی می کند ، محیط های تولید را بهینه سازی کرده و  موجب تسهیل در یکپارچه سازی داده های نرم افزاری و استفاده مجدد می شود .همچنین امکان استخراج( export ) اطلاعاتی که بوسیله ی InfoArchive مدیریت شده به راحتی انجام می پذیرد  و به کاربران امکان جستجوی بهتری را ارائه می دهد.
در نگارش جدید 4.2 InfoArchive  بر روی 3 فاکتور اصلی تمرکز شده است ، این سه فاکتور عبارتند از انعطاف پذیری و دسترسی ، انطباق  و  تجزیه و تحلیل ترافیک. نگارش 4.2 به مراتب  انعطاف پذیری و دسترسی بیشتری داشته و با S3  و قابلیت API interface  سامانه ذخیره سازی هماهنگی دارد  .
بهبود در کیفیت  نتیجه ی جستجو نیز یکی از جنبه های انطباق (compliance) می باشد.در محصول 4.2 InfoArchive از قوانین مبتنی بر حفظ سوابق استفاده می شود این قابلیت به شرکت ها امکان کنترل بیشتری را می دهد ، همچنین جستجو و تولید خروجی  به  تجزیه و تحلیل ترافیک نیز  کمک خواهد کرد.

*) Documentum 7.3 :


شامل تمام مواردی است که منجر به کاهش زمان برروزرسانی  ها و  هزینه های مشتریان (TCO) می شود .به منظور رسیدن به  این هدف Documentum 7.3 به همراه یک نرم افزار جدید ارئه شده است که علاوه بر سادگی  می تواند اولین استراتژی مبتنی بر رایانش ابری نیز باشد ، در Documentum 7.3  به منظور کاهش  TCO بر روی پنج قابلیت کلیدی تمرکز شده است   :
1-    Open source و  پشتیبانی از رایانش ابری 
2-     استقرار مداوم و کاهش خرابی (downtime)
3-     به روز رسانی بدون ایراد (seamless upgrades)
4-    افزایش کارایی سامانه ها و کاهش فضای اشغال شده تجهیزات  
5-    گسترش میزان سرمایه گذاری.


درDell EMC Documentum 7.3  میزان downtime  در هنگام به روز رسانی و patching  به میزان 70 تا 95 درصد کاهش می یابد  همینطور شاهد کاهش  زمان نصب به روز رسانی ها تا 75 درصد خواهیم بود ، در نتیجه موجب کاهش هزینه ها  و صرفه جویی در زمان خواهد شد  .

پشتیبانی  از نرم افزارهای Open Source موجب صرفه جویی در  هزینه های خرید licensing  خواهد شد  که این میزان کاهش هزینه می تواند تا بیش از 70 درصد  باشد ،  همچنین حجم بانک اطلاعات را به میزان بیش از 80 درصد کاهش داده و می تواند بین 30 الی 40درصد موجب  کاهش هزینه های زیر ساخت های سخت افزاری شود .
مخزن Dell EMC Documentum 7.3  از مراکز نرم افزاری (Software-Defined Data Center) پشتیبانی میکند در نتیجه  موجب می شود تا مشتریان  اولین تجربه ی  رایانش ابری  خود  را داشته باشند و یا می تواند با استقرار مداوم (continuous deployment) موجب راحت تر شدن مهاجرت  از راهکارهای در محل (on-premises)  به رایانش ابری شود .
و در نهایت Documentum 7.3 شامل گستره ای از راه کارهای موجود است که به راحتی به محصولات جدید  نظیر پلتفرم LEAP و خانواده نرم افزاری آن  متصل می شود .
براساس اعلام شرکت ، محصولDell EMC InfoArchive 4.2  تا پایان سال جاری میلادی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت  ،همچنین محصول Documentum 7.3  نیزدر حال حاضر در حالت آزمایشی قرار دارد و انتظار می رود تا پایان سال جاری میلادی در دسترس عموم قرار گیرد.

بازدید 13588 بار آخرین ویرایش در شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:48