شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:20

وب سایت IDC MarketScape شرکت VMware را به عنوان تولیدکننده برتر در زمینه نرم افزارهای محاسبات مجازی معرفی کرد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت VMware  همواره به عنوان شرکت  پیشرو  در زمینه زیرساخت های مبتنی بر رایانش ابری و کسب و کارهای همراه در جهان شناخته می شود ، این بار  محصولات این شرکت در گزارشی با عنوان  Worldwide Virtual Client Computing Software 2016 Vendor Assessment  که بوسیله ی  وب سایت IDC MarketScape منتشر شده است مورد بررسی و مقایسه  قرارگرفته و در نهایت رتبه ی نخست را کسب نموده است .

 

 در این گزارش 8 تولید کننده شاخص  که در زمینه  ارائه استراتژی ها و قابلیت های مجازی سازی  فعالیت دارند مورد بررسی قرار گرفته بودند . VMware برای دومین سال نیز به دلیل داشتن  کامل ترین ترکیب استراتژی کسب وکار و راه کارها به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد ، برخی قابلیت هایی که موجب برتری vmware  شده اند عبارتند از توانایی ارائه دسکتاپ های مجازی و مجموعه ای از راه حل های  نرم افزارهای که بوسیله ی VMware Horizon® ارائه می شود و همچنین سرویس هایی نظیر VMware Horizon® 7  Horizon Air™, Horizon FLEX™  و VMware App Volumes™ .
بر اساس گزارش IDC MarketScape  دو علت عمده ای که کاربران از راه کارهای VMware's VCC استفاده می کنند عبارتند از هزینه های پرداختی/ قیمت رقابتی تر و این ذهنیت که محصولات VMware  قابلیت های بهتری ارائه می دهد ، نهایتا در بررسی انجام شده به طور کلی  VMware  بالاترین میانگین امتیاز را  در هر 9  حوزه کسب نموده است .
محصول VMware Horizon همچنان به عنوان راهکار مورد انتخاب مشتریان و شرکای VMware قرار می گیرد .
از ابتدای سال 2016 تا به امروز نوآوری های زیر ارائه شده است :
•    پیشرفت در Horizon 7 شامل سرعت بی نظیر در ارائه ی دسکتاپ های stateless  به صورت just-in-time  بوسیله ی  تکنولوژی Instant Clone ، App Volumes و User Management  ، که به طور قابل ملاحظه ای هزینه ی دسترسی به نرم افزارها  و دسکتاپ های مجازی را کاهش می دهد .
•    راه کار جدید دیگر ، VMware Horizon Air Hybrid Mode می باشد ،  که با  استفاده از  یک کنترل پنل مبتنی بر رایانش ابری  و از طریق ابزارهای مدیریت زیر ساخت های به شدت همگرا در محل (on-premises hyper-converged infrastructure  )   ارائه دسکتاپ  مجازی را ساده می سازد.
•    شرکت VMware در زمینه گسترش رایانش ابری با شرکت IBM وارد قرارداد همکاری شد ، در نتیجه به منظور افزایش سرعت و  مقیاس پذیری در رایانش ابری  ، سرویس های Horizon Air بر روی IBM Cloud پیاده سازی شد .
•    پروتکل جدید Blast با هدف دستگاه های همراه و شبکه های ابری برای دستگاه های H.264 ، افزایش کارایی  و کاهش پهنای باند به بیش از 6برابر  و از تین کلاینت و زیرو کلاینت های بیشتری پشتیبانی می شود .
•    با اضافه شدن 16 قابلیت جدید شامل پشتیبانی از پلت فرم هدف EPIC 2015 پشتیبانی از برنامه های میزبانی RDS گسترش یافته است .
•    ادغام Horizon با EMM و فن آوری های تشخیص هویت موجب ارائه ی  امنیت  بیشتر در فضای دیجیتالی شد ، ادغام VMware Horizon با VMware Workspace™ ONE™ نیز به همین منظور صورت گرفت .
بازدید 13152 بار آخرین ویرایش در شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:20