شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:36

سرویس مدیریت محتوای حرفه ای و توسعه ساده نرم افزار مبتنی بر رایانش ابری Dell EMC بوسیله ی پلتفرم جدید LEAP

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در نسل جدید Content Management Platform  ، اتصال به سیستم های حرفه ای موجود منعطف تر شده است ، در نتیجه ارائه سرویس  های محتوایی و توسعه ی سطح حرفه ای نرم افزار ها با قدرت بیشتری انجام می پذیرد .


 


در ماه می سال جاری ، شرکت EMC پنج مورد از نرم افزارهای LEAP را ارائه نمود ،  شرکت Dell EMC با استفاده از  مجموعه ای از این میکرو سرویسها  پلتفرم محتوایی LEAP را ایجاد و منتشر نمود .  با این پلتفرم کاربران  قادرند تا نرم افزارهای LEAP خود را بسازند  و یا یکی از آن ها را توسعه دهند .  توسعه دهندگان برای ساخت نرم افزارها می بایست به اسناد API و آموزش های مرتبط به آن دسترسی داشته باشند. از جمله قابلیت های LEAP می توان به موارد زیر اشاره نمود :
•LEAP Content Service : به مشتریان امکان ساخت نرم افزارهای محتوایی حرفه ای مبتنی بر رایانش ابری را می دهد این خدمات شامل مجموعه از قابلیت ها نظیر آپلود/دانلود ، نسخه ها ، فلودرها ،چرخه های پردازشی و جستجوی حرفه ای می باشد .جهت اجرای  Content Service  و دسترسی به قابلیت های احراز هویت ،مدیریت کاربران و ایجاد سطوح دسترسی اغلب نیاز به API های administrator   می باشد.
• LEAP Capture Service : کاربران را قادر می سازد تا در برنامه های سفارشی شده ی خود از قابلیت درونی ضبط داده ها و اسناد بهره مند شوند . از جمله  قابلیت های دیگر Capture Service می توان به  طبقه بندی اتوماتیک اسناد به صورت real-time  و  استخراج داده ها ، پردازش و بهبود تصاویر ، تشخیص بارکد  و ایجاد PDF تمام متن  با قابلیت جستجو اشاره کرد ، تمامی امکانات فوق همگی از طریق رابط  RESTful و بدون نیاز به ایجاد  هرگونه زیر ساختی فراهم می شود.
• LEAP Case Service :  به ادغام نرم افزار LEAP Courier با برنامه های کاربردی LOB و همچنین  منابع ECM و سیستم های رکورد   قدرت می دهد 
• Hybrid Layer : این قابلیت وظیفه ی  اتصال نرم افزارهای LEAP  و هر نرم افزار دیگری که  بر اساس پلتفرم منابع و نرم افزارهای در محل باشد را برعهده دارد.  قابلیت چندلایه بودن به مشتریان این قابلیت را می دهد تا محتوای موجود  در محل فیزیکی خود را به راحتی به منابع مبتنی بر cloud منتقل کنند .
• به همراه پلتفرم LEAP ،   ECD دو نرم افزار LEAP  جدید را نیز معرفی نمود ،  LEAP Focus  ، که  یک نرم افزار موبایل  به  منظور بررسی محتوا می باشد و دیگر   Express می باشد ، که به منظور پشتیبانی از تایید دیجیتالی گردش کاری طراحی شده است .  همچین ECD نسخه ی بتا از نرم افزار LEAP Concert را نیز منتشر نمود ، این نرم افزار امکان  ایجاد چندین نوع مختلف از اسناد و مدارک را  در یک محیط مشترک فراهم می آورد.
پلتفرم Dell EMC LEAP در حال حاضر موجود است و در دسترس قراردارد .

بازدید 12876 بار آخرین ویرایش در شنبه, 25 دی 1395 ساعت 16:36