یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 15:27

شرکت Dell EMC محصولات HCI خود را با معرفی محصول VxRack Software-defined data center گسترش می دهد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برای بار دیگر  شرکت Dell EMC زیر ساخت  hyperconverged   یا به اختصار  HCIخود را بوسیله ی  فن آوری های  سابق هر دو شرکت گسترش می دهد . به گفته ی  Dell EMC   این محصول جدید (VxRack Software-defined data center (SDDC می باشد و بر اساس سرورهای PowerEdge  شرکت Dell طراحی شده است . به گفته ی این شرکت ، با ادغام VxRack محصول شرکت EMC و PowerEdge  محصول شرکت Dell  در یک محصول واحد ،  شاهد  افزایش  انعطاف پذیری  و کارایی خواهیم بود .

محصول جدید   VxRack Software-defined
VxRack Software-defined

شرکت EMC اعلام کرد که VxRack به همراه VMware SDDC node back در ماه می سال جاری عرضه خواهد شد . بدین ترتیب  محصول  VxRack به همراه  VMware SDDC Nodes با هدف رفع نیاز بخش IT سازمان های  ارائه شده است ، این محصول برای سازمان هایی که  با فن اوری های رایانش ابری مراکز داده مجازی استاندارد شده اند و می خواهند  بهترین پایه گذاری را برای بازه وسیعی از حجم کاری  پوشش دهند مناسب است .

در این محصول ، نرم افزار VMware محور اصلی مراکز داده حرفه ای است و  شرکت های تامین کننده خدمات به دنبال  راهی برای گسترش ساده تر  software-defined  هستند تا به این وسیله بازه ی گسترده ای از برنامه های شرکت های تجاری را  بهینه کنند .

نودهایSDDC   از  اجزاء سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده اند و شامل :

• VMware vSphere Enterprise

• VMware Virtual SAN 

• VMware NSX 

• vCenter Server

 و ویژگی های کلیدی VMware vRealize Suite می باشند .

 در حال حاضر  فن آوری های VMware  در  مراکز داده  صدها هزار سازمان متوسط  مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه  مشتریان دید صحیحی از مدیریت منابع فیزیکی و مجازی کسب کرده اند و حالا  Dell EMC  با ترکیب سرورهای PowerEdge  و VxRack  میزان  قابلیت اطمینان ، کارایی و قابلیت مدیریت را افزایش داده است.

محصول فوق به لحاظ نرم افزاری ترکیب تنگاتنگی با VMware دارد . محصول VxRack  نقطه ی شروعی برای راهکارهای به شدت همگرای از نوع SDDC  می باشد  که با VMware کار می کند .   VxRack SDDC  از مجموعه ای از رک ها ، تجهیزات امنیتی فیزیکی  ، تجهیزات مدیریت کابل ها  و اساسا هر آنچه که برای یک زیر ساخت فیزیکی مورد نیاز می باشد تشکیل شده است.

 VxRack از بابت مقیاس پذیری  نیز در کمترین حالت 8 نود و در  بیشترین نوع خود 192 نود بر روی 8 رک می تواند باشد .بدین ترتیب کسب و کارهای مختلف می توانند از یک سایز کوچک شروع کرده و بر اساس نیاز خود مقیاس سخت افزار خود را افزایش دهند.

 

مشخصات VxRack  جدید  :

بازدید 13653 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 15:27