شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 12:05

محصول Dell EMC ScaleIO به عنوان بهترین سامانه ذخیره سازی انتخاب شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سایت تخصصی ذخیره سازی StorageReview  جایزه ی بهترین سامانه ذخیره سازی را به  محصول Dell EMC ScaleIO  اعطا نمود .
شرکت Dell EMC اعلام کرد که محصول ScaleIO در رویداد انتخاب بهترین سامانه های ذخیره سازی  در وب سایت StorageReview  انتخاب شده و جایزه ی این بررسی را دریافت نموده است .


در انتخاب "جایزه ی بهترین از نگاه سردبیر" که توسط وب سایت StorageReview  انجام می شود ، اکثر محصولات پیشرو در زمینه ذخیره سازی مورد بررسی قرار می گیرند و  همه محصولات افتخار دریافت این جایزه را ندارند ، در نهایت و  بعد از چندین ماه آزمایش های زیاد در آزمایشگاه StorageReview محصول ScaleIO  مفتخر به کسب جایزه ی  "بهترین سامانه ذخیره سازی از نگاه سردبیر"  شد.
Brian Beeler سردبیر این مجله اینترنتی در مورد نتیجه ی بررسی ها گفت : "  محصول Dell EMC ScaleIO  ما را در سراسر فرایند بررسی  حیرت زده نموداین محصول  فاصله چشم گیری با راهکارهای ذخیره سازی ارائه شده در سالی جاری و شاید راه کارهای ارائه شده تا به امروز داشته است .
کارایی ، انعطاف پذیری و قابل اطمینان بودن محصول ScaleIO  بسیار حیرت انگیز بوده است و اغلب موجب جلب نظر ما شده است  و بهترین عملکرد را در دوره ی چندماهه  بررسی  ارائه کرده است .در نتیجه ی مراحل بررسی ، به این باور رسیده ایم که  این محصول بهترین محصولی  است که تا کنون دیده ایم و ScaleIO  محصولی است که می بایست جایزه ‘ بهترین محصول از نظر سردبیر’  را  دریافت کند .
Josh Goldstein  معاون فروش و مدیریت محصول ScaleIO  گفت " محصول ScaleIO  دربازار مراکز داده با سامانه ذخیره سازی نرم افزار شده  (data center-grade software-defined storage )  پیشتاز خواهد بود ، این محصول به صورت خاص به منظور افزایش قابلیت مقیاس پذیری و کارایی طراحی شده است ، که این مسئله از طرف وب سایت StorageReview به خوبی بررسی وتایید شده است ، علاوه بر این ، و شاید مهمتر از این ، جهت تهیه آن به نسبت سایر محصولات کمترین هزینه ها را به سازمان ها  تحمیل می نماید و  در دوره ی حیات خود از  ساده ترین روش مدیریت برخوردار است ".


نتایج جالب توجه از نظر StorageReview  در مورد ScaleIO به شرح زیر می باشد :

•    در زمینه ی Sysbench OLTP تست شده با MySQL:
قابلیت مقیاس پذیری بیشتر به نسبت سامانه های ذخیره سازی سنتی ، به همراه  توان عملیاتی بیشتر و  میزان تاخیر کمتر  و استفاده بهینه از ظرفیت ذخیره سازی   نزدیک به 100% .
کارایی بسیار عالی بوده و بر این اساس می توان گفت که ScaleIO پیشرو در حوزه ی  راهکارهای software-defined  هم در کارایی وهم در  انعطاف پذیری می باشد .
•    در تست SQL Server :
میزان بهره وری از منابع افزایش یافته است ، این در حالیست که اجرای عملیات به نسبت سایر پلتفرم های hyper-converged  با سرعت بیشتری صورت می پذیرد . همچین در سامانه ذخیره سازی تمام فلش تعداد اتصالات FC  کاهش یافته است .برای مشتریانی که برای  SQL Server  خود نیازمند بیشترین کارایی از راه کارهای ذخیره سازی HC هستند ،  ScaleIO میزان کارایی راهکار HCI را افزایش داده است.
•    تست حجم کاری های مجازی بوسیله VMmark:
محصول ScaleIO  (در بزرگترین مقیاس)رکورد تاخیر زیر یک میلی ثانیه را تنها با استفاده از 14 درصد از قدرت CPU خود شکست .
چگونگی ذخیره سازی با حداقل تاثیر بر پلتفرم ، شاهکار قابل توجه ScaleIO در HCI می باشد .
•    تست HCI بوسیله ی HCIbench :
میزان کارایی در این محصول سه برابر بیش تر از سایر پلتفرم های بیش از حد همگرا می باشد .

بازدید 12262 بار آخرین ویرایش در شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 12:05