دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 10:03

محصول Dell EMC ProDeploy Client Suite راهکاری برای گسترش کامپیوتر های شخصی در سازمان ها

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ProDeploy Client Suite  راهکار جدید Dell EMC برای گسترش یافتن کامپیوترهای شخصی سازمان ها  با سرعت بیشتر ، تلاش کمتر و کنترل بیشتر می باشد .

متخصصان و شرکای  شرکت Dell EMC  سه سطح از سرویس قابل انعطاف را ارائه نموده اند ، این سه طرح خدمات عبارتند از ، مدیریت پروژه بوسیله ی برنامه ریزی ، پیکر بندی و  پشتیبانی پس از استقرار .


 
شرکت Dell EMC  به تازگی اعلام کرد که خدمت ProDeploy Client Suite را راه اندازی نموده است ، این سرویس مشتریان را قادر به گسترش کامپیوترهای شخصی با سرعت بیشتر ، تلاش کمتر و کنترل بیشتر می نماید ، با سه سطح مختلف سرویس ، آموزش و کسب گواهی ، مشتریان می توانند به صورت منعطف خدمات مورد نیاز خود را  انتخاب کنند .
بوسیله ی  ProDeploy Client Suite ، مشتریان می توانند با کارشناسان شرکت و شرکای آن ارتباط داشته و در کلیه ی زمینه استقراری خود نظیر پیکربندی و نصب و راه اندازی جهت مهاجرت و ...  تبادل دانش و برنامه ریزی داشته باشند . مشتریان می بایست یک نفر را به منظور تعامل  و مدیریت جهت دسترسی به TechDirect  تعیین نمایند ، که بتوانند در این پرتال در هرزمانی که بخواهند تنظیمات خودرا اعمال کرده و یا وضعیت را به روزرسانی کنند.
بوسیله ی  این سرویس ها ، سطوح کنترل فوق العاده ای  حاصل شده است ، توسط پرتال TechDirec اتوماسیون و سادگی برای همه جزئیات  گسترش فراهم شده است .بوسیله ی  ProDeploy Plus گسترش PC ها تا 35% سریعتر شده  همچنین به ازای گسترش هر PC بیش از 620 دلار در هزینه ها صرفه جویی شده است .تهیه ایمیج قبل از انتقال بوسیله ی ImageAssist موجب کاهش 88 درصدی  زمان ساخت فایل images خواهد شد .


منبع : EMC.com

بازدید 12472 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 10:03