سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 11:35

Veeam به برنامه جامع HPE می پیوندد .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هم اکنون مشتریان می توانند راهکارهای veeam و   (Hewlett Packard Enterprise (HPE نهایی را به صورت مستقیم ازHPE خریداری نمایند ،بدین ترتیب مشتریان می توانند در تمام ایام سال با راهکارهای دسترس پذیری شرکت Veeam  از رایانش ابری  (cloud-first) بهره مند شوند .

شرکت veeam  که به عنوان تامین کننده راهکارهای خلاقانه ، راهکاری با عنوان  Availability for the Always-On Enterprise™ را ارائه نموده است  به تازگی اعلام نمود که به  Hewlett Packard Enterprise (HPE) Complete program. پیوسته است . این برنامه راهکارهای شرکت veeam را به لیست قیمت  HPEاضافه نموده است ، بدین ترتیب مشتریان می توانند HPE کامل  و راهکارهای Veeam را به صورت مستقیم از HPE و نمایندگان فروش آن خریداری نمایند . بدین ترتیب بوسیله ی راه کار  Veeam’s industry-leading Availabilityبه مشتریان پشتیبانی تمام وقت در زمینه رایانش ابری  ارائه خواهد شد .

مزایای پیوستن Veeam به HPE Complete program برای کاربران عباتند از : 

 

•خرید در یک مرحله –  امکان خرید HPE کامل به همراه راهکارای veeam   فقط با یک  مرحله پرداخت 

•راه حل های معتبر -  آسودگی خیال با تضمین اعتبار  در ردوبدل اطلاعات HPE  برای Veeam به منظور کامل کردن سامانه ذخیره سازی HPE  و راهکارهای مربوط به سرور  .

به عنوان بخشی از برنامه ی HPE Complete، مشتریان می توانند Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication ، Veeam Backup Essentials Enterprise  و همچنین  نگارش های  Enterprise Plus  را برای VMware vSphere و محیط های Microsoft Hyper-V   را خریداری کنند .

بوسیله ی Veeam Availability Platform for the Hybrid Cloud   مشاغل به صورت فعالانه و از طریق راهکارهای صحیح در دسترسی بودن  می توانند به  خدمات نوین  Service Level Objectives (SLOs)   دسترسی داشته باشند . این خدمات  در یک  Hybrid Cloud  و به منظور  تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و نرم افزارها و همچنین کسب  بهره وری بیشتر ، افزایش چابکی و قابلیت اطمینان در تمام عملیات ها  ارائه شده است .

ادغام راه کار Veeam’s Availability با سامانه ذخیره سازی مبتنی بر حافظه فلش HPE 3PAR StoreServ و HPE StoreVirtual Storage همراه با HPE StoreOnce Systems موجب محافظت از اطلاعات ، تامین اطلاعات بی نظیر (provides unmatched data) و در دسترس بودن برنامه ها خواهد شد . همچنین کاربران بوسیله ی تهیه snapshots از سامانه ذخیره سازی و استفاده از صنعت پیشروی بازیابی اطلاعات قادر خواهند بود میزان از دست رفتن اطلاعات خود را به حداقل رسانده و میزان زمان خرابی (downtime) را در هنگام تهیه  نسخه ی پشتیبان ، بازیابی اطلاعات و بازیابی اطلاعات در شرایط بحرانی (disaster recovery) کاهش دهند  ، که این امر به شدت به سامانه ذخیره سازی اولیه ، نحوه ی محافظت از سامانه ذخیره سازی و همچنین اجزای سازنده نرم افزار دسترسی دهنده به اطلاعات وابسته می باشد . در نتیجه زمان فعال بودن نرم افزار ، بهره وری بخش IT  ، بازیابی های VM-level و سایر آیتم ها به صورت چشم گیری افزایش می یابد .

 

بازدید 13967 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 11:35