دوشنبه, 07 فروردين 1396 ساعت 11:30

شرکت VMware از بروزرسانی Horizon 7 و ارائه نرم افزارهای Horizonو Horizon Cloud خبر داد .

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت VMware برای سری نرم افزارهای VMware Horizon چندیدن به روز رسانی ارائه کرده است .

علاوه بر  به بروزرسانی 7.1 VMware Horizon شرکت  vmware محصول Horizon Cloud که نسل آینده دسکتاپ های مجازی  است  و  همچنین نرم افزارهای Horizon  که یک راه کار در محل (on-premises solution)می باشد را نیز معرفی نمود است  ، این بروزرسانی جدید و خلاقانه  ، کاهش هزینها و پیچیدگی را برای کسانی که به دنبال ارائه و مدیریت VDI هستند به همراه دارد .

یکی از نوآوری های جدید  VMware پلتفرم مدیریت در لحظه  یا  Just-in-Time Management Platform (JMP) می باشد   ، بهسازی هزینه ها و تجربه کاربر  برای شرکتی که در حال مجازی سازی و  انتقال دسکتاپ و نرم افزار خود  به mobile workforces می باشد از اهمیت ویژه ای بر خوردار است . با بهره گیری از JMP  ، کاربران می توانند به نرم افزارها و دسکتاپ های مجازی خود  دسترسی داشته باشند ، همچنین بوسیله ی سیاست های پیکربندی پویا امکان مدیریت اشخاص و دسترسی های کاربری  در تمام محیط های  مجازی ، فیزیکی و محیط های  ابری مبتنی بر محیط دسکتاپ ویندوز فراهم خواهد شد .

در این راهکار کاربران قادر به ارائه زمان واقعی تحویل نرم افزار تا 30برابر سریع تر از تهیه Image می باشند ،همچنین وجود شتاب دهنده های تامین دسکتاپ ( accelerated desktop provisioning) ،  مدیریت سیاست متنی  (contextual policy management) و به روز رسانی نرم افزارهای منتشر شده بدون از کارافتادن آن ، از جمله ویژگی های این محصول می باشد  .

از دیگر نوآوری های مرتبط با تجربه کاربر نهایی (end-user experience)  و VMware Blast ، فن آوری Blast Adaptive Transport  می باشد ،  این فن آوری جدید فعالیت های شبکه را به منظور استفاده از حداکثر کارایی  مانیتور می کند ، بدیهی است که  وقفه در پهنای باند می تواند موجب کاهش بهره وری شود و  این مطلب  است که برای کارکنان راه دور (remote worker) اهمیت  ویژه ای دارد. در فن آوری جدید VMware  ،  با استفاده از 50  درصد پهنای باند موجود ،  شاهد افزایش سرعت به میزان 6 برابر  بیشتر نسبت به قبل خواهیم بود .

 

بازدید 12497 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 فروردين 1396 ساعت 11:30