چهارشنبه, 17 خرداد 1396 ساعت 13:59

شرکت Dell Emc از پلتفرم ابری برای Microsoft Azure Stack رونمایی کرد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به تازگی شرکت Dell EMC پلتفرم ابری هایبریدی جدید خود را به منظور استفاده در Microsoft Azure Stack معرفی کرد

به گفته ی شرکت Dell EMC این پلتفرم جدید یک راه سریع جهت اجرا و حفظ رایانش ابری مبتنی بر  Microsoft Azure Stack می باشد . این پلتفرم  برای شرکت هایی که بر پایه ی Microsoft Azure  استاندارد شده اند مناسب است ، بدین ترتیب در نرم افزارهای مرسوم و نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری  با سرویس خودکار IT  (automated IT service)  می توان شاهد افزایش سرعت در انتقال دیجیتالی بود .

 

ادغام دو شرکت معتبر  Dell EMC در زمینه ی  زیر ساخت رایانش ابری  و سابقه ی  همکاری با شرکت مایکروسافت ، موجب ایجاد این پلتفرم جدید  شده است ، این بستر جدید  ، مکمل سایر پلتفرم های موجود نظیر  Dell EMC Enterprise Hybrid Cloud و Dell EMC Native Hybrid Cloud خواهد بود .  سامانه ابری Microsoft Azure Stack  در محصول Dell EMC PowerEdge R730XD و سوئیچ های PowerConnect  مورد استفاده قرار خواهد گرفت . مشتریان با استفاده از ابر عمومی Azure و استفاده خصوصی از سامانه Azure Stack شرایط جدید و خاصی  را تجربه خواهند کرد . تجربه ی خاصی که  شرکت Dell EMC  از آن با عنوان   ‘رایانش هایبریدی واقعی’  یاد می کند ، موجب افزایش  سرعت توسعه و استقرار نرم افزارها  می شود.
پلت فرم ساخته شده و آماده تحویل(turnkey platform ) در برخی از سامانه های ابری هایبریدی و  با هدف کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری ارائه شده است  این  سرویس بدون ایجاد افت در امنیت ، بدون کاهش در کیفیت خدمات و دسترسی ارائه شده است .
شرکت ها  بوسیله ی فن آوری رمزگذاری Dell EMC و  استفاده از Pivotal Cloud Foundry  بر روی Azure   می توانند  خدمات  سازگار (consistent services) ، رابط کاربردی برنامه ها(API) و مدل مصارف داخلی و خارجی  خود را ارائه دهند .
بیشتر مشتریان می توانند  از مزایای  خدمات Dell EMC   برای پیاده سازی ،انجام عملیات و تهیه پشتیبانی  بهره مند شوند .
بوسیله ی ProSupport Plus ، مشتریان امکان دریافت پشتیبانی را در طول چرخه حیات پلتفرم دارند ، این قابلت ها  بوسیله ی تمام اجزاء خودکار ( automated proactive) ، ابزارهای پیشگویانه (predictive tools) و مدیریت حساب فنی اختصاصی (Technical Account Manager ) حاصل می شود.
انتظار می رود پلتفرم Dell EMC Cloud برای Microsoft Azure Stack  بعد از سال 2017 در دسترس عموم قرار گیرد.

بازدید 12680 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 خرداد 1396 ساعت 13:59