چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 09:38

ذخیره سازی حرفه ای با سری جدید از استوریج تمام فلش Dell EMC All-Flash Unity

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC در طی چند اطلاعیه از بروز رسانی سامانه های تمام فلش خود خبر داد

بروز رسانی استوریج تمام فلش (Dell EMC All-Flash Unity) شامل تجهیزات سطح بالا و حرفه ای ، میان رده و سامانه های ذخیره سازی بدون ساختار (unstructured storage system‌) می شود . در زمینه محصولات میان رده این شرکت از چهار مدل جدید تمام فلش که جزء سری محبوب EMC Unityمحسوب می شود رونمایی نمود . مدل های جدید  همچنان  ساده ، مدرن ، منعطف و  مقرون به صرفه  بوده و  با هدف افزایش ظرفیت ذخیره سازی و کارایی ارائه شده است .
 
فروش اولین سری از استوریج های تمام فلش Unity در نیمه اول  سال 2016 و باقیمت زیر 18.000 دلار شروع شد . و از آن زمان تا به حال این شرکت  بر روی افزایش فروش و تثبیت موقعیت محصول Unity فعالیت داشته است .
استوریج تمام فلش در چهار مدل 350F, 450F, 550F  و 650F ارائه شده است ،در هر چهار مدل ،  از سری جدید پردازنده Intel Broadwell  استفاده شده است ، همراه با پردازنده های جدید میزان 40درصد به هسته های پردازنده اضافه شده است ، همچنین در مدل های جدید با دوبرابر شدن میزان حافظه RAM  شاهد افزایش کارایی سامانه ذخیره ساز خواهیم بود ، این  افزایش کارایی بخصوص در زمینه مجازی سازی و حجم کارهای ترکیبی  بیشتر خود نمایی می کند . مدل های جدید شامل 80درایو و  3 واحد محفظه رک می باشد ، ظرفیت ذخیره سازی  هر واحد از این  رکها  معادل 3 ترابایت می باشد ، به این ترتیب میزان ذخیره سازی به نسبت مدل های قبل 8 برابر افزایش داشته است . در ضمن این سری از  سامانه های ذخیره سازی فقط  در 10 دقیقه راه اندازی و نصب می شوند .
در بحث نرم افزاری نیز در سری جدیدی Unity از روش های درونی  فشرده سازی فایل بهره گرفته شده است  همینطور Copy Data Management (iCDM) با AppSync  یکپارچه شده است ،که به صورت خودکار اقدام به تهیه و زمانبندی و ایجاد کلون توسط خود نرم افزار و یا صاحب نرم افزار می نماید .
همچنین مشتریان می توانند از مزایای سامانه های ذخیره سازی ابر عمومی و خصوصی بهره مند شوند .

قابلیت pool  پویا در سامانه ذخیره ساز Unity و امکان اضافه کردن درایوها به pool   موجب می شود  موجب  افزایش بهره برداری از فضای ذخیره سازی ، انعطاف بیشتر و افزایش سرعت  در عمل بازسازی می شود . با قابلیت درونی Unisphere کاربران می توانند به سادی از استوریج Dell EMC VNX با ساختار فایل و یا بلاک به سری استوریج Unity این شرکت مهاجرت کنند .
تمام سری استوریج  Unity شامل نرم افزار  CloudIQ می باشند ،  CloudIQ نرم افزار تجزیه و تحلیل ترافیک  است  که با هدف ارائه خدمات در ذخیره سازی ابری طراحی شده است .
در حال حاظر مدل های جدید از سری  all-flash Unity  قابل سفارش می باشند ، و در ماه جولای  سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت .

بازدید 24836 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 09:38