دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 15:46

یکپارچگی بیشتر محصولات Quantum با Veeam

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Quantum از یک پارچه شدن  دو محصول خود باVeeam   خبردارد   . این دو محصول عبارتند از دستگاه  DXi deduplication و پلتفرم ذخیره سازی مبتنی بر نوار Scalar. 

این یکپارچه سازی ها همگی براساس  قوانین 3-2-1 شرکت Veeam می باشد (ذخیره سازی حداقل سه کپی از اطلاعات بر روی دونوع مختلف از رسانه توسط یک کپی از پشتیبان موجود در بیرون سایت  ) .

شرکت  Quantum  و  Veeam  در نظر دارند در نمایشگاه  VeeamON 2017 که در نیواورلان برگذار می شود از راهکار مشترک خود رونمایی کنند .

 

 

یکپارچه شدن  محصول DXi deduplication با سرویس انتقال اطلاعات Veeam (VDMS)  موجب می شود تا DXi از تمام قابلیت های پیشرفته ی Veeam بهره مند شود

قابلیت هایی نظیر  ترکیب تهیه نسخه کامل  پشتیبان و بازیافت فوری VM   (synthetic full backup creation and instant VM recovery).
هر دو شرکت بر این باورند که بهره گیری از Veeam در دستگاه DXi deduplication موجب به حداکثر رسیدن دسترس پذیری در محیط های تولید به همراه کمترین هزینه ذخیره سازی در پشتیبان گیری خواهد شد . جدا از مزایای ذکر شده ،در آینده تجهیزات DXi به همراه رابط کاربری Veeam  عرضه خواهد شد .
اغلب اوقات  ذخیره سازی بر روی نوار به عنوان یک فن آوری تقریبا قدیمی شناخته می شود ،ولی به هر حال این نوع ذخیره سازی هنوز هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و مورد اعتماد است . کاربران با 100٪ محیط مجازی که می خواهند که می خواهد از نوار برای محافظت از اطلاعات خود استفاده کنند برای ایجاد نوار می بایست سرور نوار فیزیکی خود تهیه کنند . به هر حال ، کاربران می توانند برای حل این موضوع از دستگاه  Quantum’s Scalar iBlade  که برای کار با Veeam طراحی شده است استفاده کنند .

دستگاه  iBlade شامل یک blade سرور داخلی می باشد که می تواند بر روی کتابخانه های نواری  Scalar i3 و Scalar i6  نصب شود . این محصول در محیط های Veeam به صورت کامل از راهکارهای ذخیره سازی مبتنی برنوار پشتیبانی نموده و امکان ایجاد ذخیره سازی بر روی نوار را بدون نیاز به سرور فیزیکی مجزا فراهم می آورد .

بازدید 12733 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 15:46