چهارشنبه, 05 مهر 1396 ساعت 11:32

ارائه ی راهکارهای VMware برای IBM Cloud توسط دو شرکت Dell EMC و IBM

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت IBM  و Dell EMC به تازگی اعلام کردند که به منظور تسریع در بکارگیری ابری  با همکاری مشتریان تجاری Dell EMC در IBM Cloud دسترسی به راه حل های VMware امکان پذیر می شود .

به عنوان بخشی از این همکاری، شرکت IBM در نظر دارد زیر ساخت محصولات Dell EMC را به IBM Cloud اضافه نموده و بدین ترتیب راهکارهای vmware را گسترش دهد ، در نتیجه  مشتریان می توانند در حالی که همچنان از مزایای زیر ساخت Dell EMC  و پلتفرم VMware استفاده می کنند ، نرم افزارهای خود را به سامانه ها ی مبتنی بر  رایانش ابری انتقال دهند .
 
این مطلب در مورد همکاری طولانی مدت IBM و VMware بوده و به سازمان ها کمک می کند ، به جای صرف زمان  هفته ها و ماه ها ، ظرف چند ساعت  حجم کاری فعلی خود را به بستر رایانش ابری گسترش دهند. این مشارکت ، به سرعت مورد پذیرش بیش از 1400 مشتری  واقع شده است.
به عنوان بخشی از این توافق ، Dell EMC  همکاری خود را  با ارائه ی نرم افزار VMware vCenter Server®   به مشتریان IBM Cloud  شروع خواهد کرد  ، بدین ترتیب  مشتریان می توانند  گنجایش مرکز داده  خود  را با استفاده از قابلیت های  موجود در ابزارها ، اسکریپت ها و آموزش های VMware  به  ابر عمومی گسترش دهند .
معاون ارشد مدیرعامل و مدیر کل شرکت Dell  گفت  : " شرکت Dell EMC  بر روی هرچه سریعتر و موفق تر بودن تحولات دیجیتالی مشتریان خود متمرکز شده است، محققان این شرکت متوجه شده اند که بسیاری از مشتریان به چالش های متفاوتی برمی خورند ، با این حال همه علاقمند به درک


مزایای و تاثیرات راهکارهای مبتنی بر رایانش ابری هستند . رابطه ی شرکت  Dell EMC  با شرکت IBM  به مشتریان تجاری Dell این  امکان  را می دهد تا  هرچه سریع تر و ساده تر  ، نرم  افزار و حجم کاری  VMware  را به IBM Cloud  گسترش دهند.  هم اکنون مشتریان قادر خواهند بود به سادگی  نرم افزار های حرفه ای خود را با همان سطح کنترل و دسترس پذیری که در مرکز داده خود داشته اند ،  به فضای اجاره ای موجود  بر روی هاست IBM منتقل کنند.
از طریق فروش راهکارهای VMware به IBM Cloud ، شرکت Dell EMC می تواند به مشتریان خود یک راه حل ابری هایبریدی  به صورت یک سرویس ارائه نماید  ،  این سرویس با  عنوان جا به جایی ابری(cloud transition) ارائه  می شود .
همچنین توسط قابلیت زیر ساختی VMware Cloud Infrastructure کاربران  قادر به اجرا ، مدیریت ، اتصال و ایمن سازی نرم افزارها توسط محیط عملیاتی خواهند بود .
 زیر ساخت VMware Cloud Infrastructure مشتریان را قادر به اجرا ، توانایی مدیریت اتصال و ایجاد امنیت نرم افزاری از طریق محیط عملیاتی می شود  همچنین  موجب ایجاد توانمندی ، ایجاد سطح جدیدی از قابلیت های IT  با چابکی بیشتر و  همچنین مقرون به صرفه تر شدن هزینه ها خواهد شد  . "
IBM Cloud  در راه حل های VMware  به دنبال افزایش امنیت مشتریان تجاری خود می باشد .
مشتریان می توانند راه حل های VMware را در سرورهای سخت افزاری اختصاصی  خود (dedicated bare metal servers ) اجرا نمایند ،عملیات رمز گذاری اطلاعات بر  روی سامانه ذخیره ساز متصل شده به آن و اتصال سامانه ذخیره سازی محلی به  شبکه ی  جهانی مبتنی بر رایانش  ابری IBM  (که در 19 کشور موجود است )انجام می شود .
شرکت Dell EMC به منظور کمک به مرکز IT در پاسخ گویی سریعتر به تقاضای روزافزون کسب و کارها و دسترسی به سرویسهای ابری (از جمله خدمات  شناسایی و تحلیلی ) به مشتریان خود (شامل مراکز اطلاعات محلی  و IBM Cloud)  پیشنهاد می کند که محیط هایVMware را انتخاب نمایند .
سرعت  در استقرار  و امکان افزایش ظرفیت در IBM Cloud  ، به بخش IT کمک می کند تا  خدمات جدیدی که در دستور کار قرار دارد را بسیار سریعتر پیاده سازی نماید ، در نتیجه  رشد زیر  ساخت IT  در   سازمان ها  سریعتر  صورت  می پذیرد  .  همچنین  مشتریان با دسترسی کاملی که  به میزبان ™ VMware ESXi    دارند کنترل همه چیز را در اختیار  داشته و  می توانند  به راحتی حجم کاری را در سامانه ابری  توسط ابزارهای معروف VMware  مدیریت نمایند .
  گسترش روابط    Dell EMC, IBM و  VMware  و اعلام مشارکت استراتژیک  آنها  از سال 2016 و به منظور تسهیل در پذیرفته شدن  رایانش ابری در سازمان های حرفه ای  شکل گرفته است.

بازدید 16155 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 مهر 1396 ساعت 11:32