شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 19:10

افزایش بهره وری ذخیره سازی محصولات کوانتوم با نوار های نسل هشتم LTO

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ظرفیت ذخیره سازی بیشتر با LTO-8 ، عملکرد عالی محصولات اسکالار ، مصرف انرژی پایین و نوآوری در مدیریت آسان راهی برای رویارویی با چالش Big Data

استوریج کوانتوم اسلاکلار با فن آوری LTO-8


از دسامبر 2017 شرکت کوانتوم  نسل هشتم فن آوری  LTO  را بر روی  کتابخانه نواری کوانتوم اسکالار و سامانه آرشیو سازی سری  StorNext® AEL   ارائه خواهد کرد .
جدیدترین نسل از کارتریج های LTO  علاوه بر هزینه پایین از  بهره وری بالایی بر خوردار می باشد ،  میزان فضای ذخیره سازی در نوارهای نسل هشتم   در مقایسه با نسل قبل از آن 2 برابر شده  و میزان کارایی ، رشد 20 درصدی را به همراه داشته اشت .
نوارهای LTO-8 ایده آل برای رویارویی  با حجم عظیمی از اطلاعات دسته بندی نشده می باشند . در حال حاضر  دستگاههای  Quantum Scalar و StorNext AEL با قابلیت ذخیره سازی بیش از 20پتابایت اطلاعات غیر فشرده در یک رک 19 اینچی  و یا ذخیره سازی 144 پتابایت اطلاعات غیر فشرده در یک مرکز داده استاندارد ، جزو کاراترین راهکارهای خودکار ذخیره سازی مبتنی بر نوار می باشند.
با کاهش هزینه ها در مراکز داده ، مصرف پایین انرژی ، کاهش هزینه های خنک سازی سامانه   و کاهش زمان مدیریت ، در درازمدت  سازمان ها   قادر به مقابله با چالش های ذخیره سازی خواهند بود .

نوآوری در تجهیزات ذخیره سازی مبتنی بر نوار شرکت کوانتوم ، به منظور رویارویی با چالش همیشگی ذخیره سازی


میزان فضای ذخیره سازی هر کارتریج نوار در نسل هشتم LTO به نسبت نسل قبلی دوبرابر شده است  ، بدین ترتیب مشتریان قادرخواهند بود روی هر کارتریج بیش از 30ترابایت اطلاعات ذخیره سازی کنند  همچنین این کارتریج ها مقرون به صرفه بوده و برای نگهداری طولانی مدت اطلاعات مناسب می باشد .  سامانه   LTO-8 امکان انتقال سریع فایل ها فراهم می آورد ،  بوسیله ی نوارخوان،  اطلاعات با سرعت بیش از 900 مگابایت بر ثانیه  یعنی چیزی در حدود  3.24 ترابایت بر ساعت به ازای هر درایو منتقل می شود . ویژگی های  قالب جدید LTO-8  ، به مشتریان اجازه می دهد  تا ظرفیت جدیدترین  کارتریج هال نسل 7  خود را تا 50درصد افزایش دهند . ( یعنی  بیش از 22.5 ترابایت اطلاعات سازمانی و حرفه ای )
شرکت کوانتوم از تکنولوژی رسانه LTO-8 (ارائه شده توسط این شرکت ) ، به منظور ارائه ی راهکارهای چندگانه  برای پاسخگویی به  روند روز افزون رشد اطلاعات و چالش محافظت از اطلاعات در مناطق مختلف  استفاده نموده است  . تجهیزات مبتنی بر  این فن آوری ،  در زمینه ی  رسانه و سرگرمی ، ذخیره سازی مبتنی بر رایانش ابری ، دوربین های نظارتی ، تحقیقات دانشگاهی و خودروهای خودران قابل استفاده می باشد.

فن آوری LTO راهکاری مناسب برای کاهش هزینه ها ،ذخیره سازی بلند مدت اطلاعات،  داده های حجیم (big data)  و تهیه کپی آفلاین (به منظور حافظت اطلاعات در مقابل  باج افزار)  می باشد .
زمان عرضه :
با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، پیش بینی می شود فن آوری LTO-8 در دسامبر 2017 برای کتابخانه نواری اسکالار کوانتوم
  Scalar i6000, Scalar i6, Scalar i3 و Scalar i500 همچنین رسانه Quantum Certified  با سایر پتلفرم ها ارائه شود.  
همچنین پیش فروش محصولات مبتنی بر فن آوری LTO-8 از اکتبر 2017 آغاز شده است
تغییر درایوهای LTO-7 به درایوهای LTO-8   امکان پذیر است .

بازدید 18676 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 16:32