سه شنبه, 14 فروردين 1397 ساعت 11:49

محصولات VMware از ویژگی های امنیتی E8 Security بهره مند خواهند شد.

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت VMware اعلام کرد که ویژگی های E8 Security را (به همراه تیم تولید کننده آن ) به محصولات خود اضافه می نماید،

پلتفرم E8 Security Fusion بوسیله ی یادگیری خودکار رفتار کاربر و دستگاه ، فعالیت مخرب ناشناخته را کشف نموده و اطلاعات مفیدی را به کارشناسان امنیت ارائه خواهد داد . تشخیص سریعتر تهدید ها و کاهش زمان بررسی امنیتی ( از ساعتها به چند دقیقه ) از مزایای این پلتفرم می باشد .
VMware در نظر دارد با اضافه نمودن E8 Security به فضای کاری ONE (Workspace ONE ) میزان شکست در مدیریت و حفره های امنیتی را کاهش دهد . این ویژگی به پایه ی اصلی VMware اضافه خواهد شد و موجب هوشمند شدن فضای کاری ONE می شود .بسیاری از شرکت ها به منظور ایمن سازی تبادلات دیجیتالی خود از ابزارهای مختلفی استفاده می کنند ، هر چند ممکن است همین نرم افزارها نیز موجب ایجاد ریسک های امنیتی و کاهش بهره وری و حفره های امنیتی شوند . همین امر می تواند موجب ایجاد پیچیدگی ها غیر ضروری و اضافه شدن تجربیات کاربری نادرست گردد . تکنولوژی E8 Security برای حل این چالش ارائه شده است .
اگر چه E8 Security به تازگی معرفی شده است ، با این حال در این مدت کوتاه ، دارای رکورد قابل توجهی بوده است . این ابزار می تواند با یک پلتفرم واحد یکپارچه شده و با استفاده از تجزیه و تحلیل ها ، تهدید های احتمالی را تشخیص داده و به آن ها پاسخ دهد در ضمن از پیچیده شدن سامانه نیز پیشگیری به عمل می آید.
ترکیب این توانایی ها با قابلیت های هوشمندی که به تازگی معرفی شده است موجب شده است تا مشتریان علاوه بر بهبود در مدیریت و اصلاح روال ها ، تهدیدات امنیتی را به صورت خودکار شناسایی نموده و مهارت کارکنان و امنیت فضای کاری دیجیتال خود را افزایش دهند .
مزایا و قابلیتها عبارتند از:
تجزیه و تحلیل رفتار: کشف فعالیت های مخرب با یادگیری خودکار رفتار کاربر و دستگاه، کاهش خستگی هشدار
(alert fatigue) و تسریع در تشخیص تهدیدات سایبری.
حفاظت پیشرفته در مقابل تهدید: با استفاده از یادگیری ماشین ، رفتارهای مشکوک بررسی می شود و در برابر تهدیدات پیشرفته، مانند تروجان، تهدیدات داخلی، هدفمند و ناشناخته محافظت می شود.
همبستگی : با وارد شدن منابع اطلاعاتی و ارتباط دادن سریع اطلاعات به یکدیگر ، امنیت محیط کار در حال توسعه تقویت خواهد شد .

شرکت VMware در آینده جزئیات بیشتری را در مورد ادغام فناوری E8 Security با Workspace ONE ارائه می دهد .

بازدید 20587 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 فروردين 1397 ساعت 11:49
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc