دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 20:35

معرفی DP4400 محصول جدید Dell EMC با 24 تا 192 ترابایت حافظه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC جدید ترین دستگاه یکپارچه حفاظت از اطلاعات Integrated Data Protection Appliance (IDPA) خود را معرفی نمود .

هم اکنون دستگاه IDPA DP4400 در بازار عرضه شده است و قابل خریداری می باشد . مدیریت آسان ، قابلیت گسترش و ارتقاء ، حافظه 96-24 ترابایتی و قابلیت ارتقاء تا 192 ترابایت در فضای ابری بدون هیچ گونه سخت افزار اضافه ، از ویژگی های بر جسته ی این دستگاه می باشد. این سامانه برای سازمان های میان رده مناسب بوده ، ولی در زمینه بکاپ گیری ، تکرار و بازیابی همانند سامانه های حرفه ای عمل می نماید ، همچنین به موجب برنامه وفاداری این شرکت ، محافظت از اطلاعات 55:1 ضمانت می شود .


به منظور تامین مدیریت آسان و موثر ، DP4400 از یک رابط کاربری مبتنی بر HTML5 بهره می برد ، که بواسطه ی آن کارهایی مانند مدیریت ، نظارت و گزارش گیری انجام خواهد شد . برای اینکه رابط کاربری برای مدیر سیستم آشناباشد ، این سامانه با ابزار های بومی خود نظیر SQL Server Management Studio و Oracle RMAN یکپارچه شده است . DP4400 از بسیاری از تجهیزات فیزیکی و نرم افزارهای مجازی موجود ، همانند MySQL و MongoDB و همچنین محیط های VMware ، vSphere و Microsoft Hyper-V پشتیبانی می نماید . بوسیله ی قابلیت بهینه سازی برای محیط های VMware ، مدیران سیستم می توانند توسط رابط کاربری بومی vSphere به صورت مستقیم عملیات رایج پشتیبان گیری و بازیابی را انجام دهند . عملیات Cloud Disaster Recovery برای Amazon AWS بدون هیچ گونه سخت افزار اضافی و فقط با سه کلیک و عملیات failback نیز با دو کلیک انجام می شود. دستگاه IDPA DP4400 دارای مجوز 5 ترابایتی می باشد ، این مجوز شامل پک راه انداز برای Dell EMC RecoverPoint بوده و می توان به مدت یکسال پنج ماشین مجازی را بر روی Cloud Disaster Recovery و Cloud Tier در اختیار داشت .

مشخصات فنی

پلتفرم 2U که مبتنی بر نسل چهاردهم سرورهای Dell EMC PowerEdge می باشد .

• فضای 24ترابایتی که با خرید لایسنس اضافه می تواند تا 96 ترابایت افزایش یابد (بدون هزینه ی نیاز به سخت افزار اضافه)

• بیش از 192ترابایت حافظه ی مبتنی بر رایانش ابری

• متوسط نرخ بازیافت 55:1 می باشد .

بازدید 16882 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 آبان 1397 ساعت 14:24
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc