جمعه, 09 آذر 1397 ساعت 22:12

راه اندازی VMware Cloud بر روی وب سرویس آمازون AWS GovCloud

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

VMware Cloud یکی از سرویس های محبوب بر روی وب سرویس آمازون (AWS) می باشد  


شرکت VMware اعلام کرد که به زودی این سرویس بر روی AWS GovCloud نیز ارائه خواهد شد ، بدین ترتیب سازمان های دولتی ایالات متحده ، بدون کاهش امنیت ، به زیر ساخت رایانش ابری محلی و عمومی دسترسی داشته و شاهد افزایش کارایی و کاهش هزینه ها خواهند بود .

بیش از 20 سال است که شرکت VMware با سازمان های دولتی بر روی راه حل های نوین فن آوری اطلاعات همکاری می نماید . تمامی سازمان های دولتی ، خدمات نظامی ، وزارت دفاع ، وزارت اطلاعات ، قوه قضاییه و مقننه همه از فن آوری های VMware  بهره می برند .  

از آنجا که همه این نهاد ها از یک رویکرد ابر ترکیبی استفاده می کنند  ، بستر نرم افزاریVMware  همزمان با ایجاد نیازهای جدید مشتریان دولتی به روز شده  و نیازهای آن ها را برآورده ساخته است   

مزایا عبارتند از :

 • استفاده از فرمت ابر ترکیبی VMware  ، به عنوان یک سرویس، که موجب مهاجرت سریع و مقرون به صرفه بوده و از برنامه ریزی ، تست و یا تغییر مجدد بی نیاز خواهد شد .
 • مهاجرت بدون خاموشی و down شدن بوسیله ی VMware vSphere vMotion
 • کاهش زمان خرابی و به تبع آن کاهش هزینه ها از طریق زیر ساخت و عملیات کارآمد VMware Cloud 
 • دسترسی مستقیم به خدمات گسترده وب سرویس های آمازون ( AWS) موجود بر روی  AWS GovCloud
 • ارائه خدمات و انجام بدون وقفه عملیات  توسط  خود سازمان ،  بوسیله ی  روال های  بازیابی خرابی و تدام انجام برنامه های عملیاتی (COOP)
 • استفاده بهینه از زمان ، بوسیله ی توانایی افزایش و یا کاهش ظرفیت هاست در چند دقیقه و چرخاندن یک VMware SDDC حرفه ای تنها در چند ساعت .

VMware Cloud Foundation توسط VMware Cloud تولیده شده و از  وب سرویس های آمازون AWS GovCloud  نیز پشتیبانی می نماید  ، این سامانه بر روی Amazon EC2 ، الاستیک و زیر بناهای bare-metal  مستقر شده است . انتظار می رود راهکارهای جدید شرکت VMware   توسط  این شرکت و کانال همکاران آن پیاده سازی و پشتیبانی شود .

بازدید 17100 بار آخرین ویرایش در شنبه, 10 آذر 1397 ساعت 08:48
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

 • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
 • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
 • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
 • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
 • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
 • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc