شنبه, 24 فروردين 1398 ساعت 03:58

به روزرسانی سیستم عامل ذخیره ساز Unity به نگارش 4.5

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت DellEMC نگارش 4.5 از محیط عملیاتی سامانه ذخیره سازی Unity را منتشر نمود .

بروز رسانی اخیر شامل ویژگی های جدیدی در زمینه کاهش حجم اطلاعات (data reduction) ، افزایش ضریب محافظت از اطلاعات و قابلیت های مدیریتی می باشد . در ضمن این شرکت اعلام کرده است که نسخه ی مبتنی بر رایانش ابری UnityVSA را بر روی خدمات وب آمازون ( AWS Cloud ) راه اندازی نموده است ، در نتیجه تجهیزات Unity بوسیله ی بنیاد رایانش ابریVMware اعتبار سنجی خواهد شد .

Unity همواره به عنوان یک راهکار محبوب در سطح میان رده شناخته شده است ، این دسته از ذخیره سازها در CRN 2018 نیز به عنوان محصول برتر سال برگزیده شد و همچنان به توسعه محصول برای همکاران و مشتریان ادامه می دهد . در نگارش 4.5 قابلیت نرم افزاری گسترده تر شده است ، قابلیت هایی نظیر کاهش دهنده حجم پیشرفته ، پیشرفت در محافظت از اطلاعات و توسعه ی قابلیت های مدیریتی و علاوه بر آن شامل یک فضای ابری گسترش یافته نیز می باشد .

مزایا و قابلیت های جدید
• فشرده سازی داخلی پیشرفته (Advanced Inline Deduplication)
Advanced In-line Dynamic Pattern Detection شامل تمام الگوهای اطلاعاتی می باشد که بواسطه ی آن کاربران می توانند افزایش کارایی را بر روی محیط عملیاتی بالاتر از نگارش 4.4 مشاهده نمایند.
• افزایش قابلیت مدیریت فایل
ویژگی Metrosync که برای همگام سازی در زمان تکثیر فایل (file replication ) در سامانه Unity بوده و از نگارش OE 4.4 ارائه شده است ، در نگارش جدید ، قابلیت مدیریتی بیشتری را فراهم می آورد .

• نرم افزار جدید برای جلوگیری از ، از دست رفتن اطلاعات
قابلیت های جدید به منظور محفاظت در سطح فایل بوده و از فایل ها در مقابل ویرایش و یا حذف شدن آن ها ( در محدوده زمانی ای که برای آن تعیین شده است) محفاظت می نماید . این قابلیت برای شرکت هایی که همواره نیاز به دوره نگهداری و نگهداری بیشتر را داشته و در عین حال همواره با مقررات جدید و الزامات انطباق برای اطلاعات مواجه هستند ، مناسب است .

• ذخیره سازی نرم افزاری HA – توسط محیط عملیاتی نگارش 4.5
شرکت Dell EMC ، قابلیت HA را به صورت بومی برای نرم افزار تعریف شده Dell EMC UnityVSA Professional Edition در نظر گرفته است ، این نرم افزار تعریف شده در 2 نود ، 2 هسته و Tie Breaker Node با ظرفیت های 10، 25 و 50 ترابایتی ارائه شده است .
گره شاهد یا Dell EMC UnityVSA Tie Breaker Node سومین عضو سبک وزن از کلاستر می باشد ، این نود ، زمانی که به نظر می رسد ارتباط بین دو گره قطع شده است به عنوان ناظر عمل نموده و از خرابی اطلاعات جلوگیری می نماید .

 موارد فوق لزوما مختص به بحث به روز رسانی نمی باشد ، Dell EMC سامانه Unity را به دست گرفته و جای پای ابر هیبریدی خود را گسترش می دهد .در حال حاضر Dell EMC Unity بر روی سامانه ابری آمازون (AWS ) اجرا می شود . در نسخه جدید Dell EMC Unity Cloud کاربران می توانند به صورت کاملا کاربردی با اولویتی که VMware Cloud روی آمازون دارد ، سامانه ذخیره ساز Dell EMC Unity خود را به عنوان یک ماشین مجازی در محیط VMware Cloud گسترش دهند . در این نگارش کاربران می توانند : + خدمات جامع فایلUFS64 را بر روی ابر مجازی داشته باشند . + با تکثیر غیر هم زمان و بومی ، از قابلیت های DR مبتنی بر ابر استفاده نمایند . + کاربران می توانند میزان مقیاس پذیری و توسعه محیط کاری خود را ، بدون تهیه سخت افزار Dell EMC Unity اضافه ، تست نمایند. Dell EMC Unity بوسیله ی بنیاد رایانش ابری VMware مورد تایید قرار گرفته است (Unity اولین ذخیره ساز اکسترنال مبتنی بر NFS می باشد که بوسیله ی این بنیاد تایید شده است ) . با این قابلیت کاربران DIY Cloud Building Blocks قادر به سفارشی سازی پلتفرم ابری خود با استفاده از زیر ساخت "بهترین نوع ابر تولید شده – فعال" خواهند بود .

بازدید 22517 بار آخرین ویرایش در شنبه, 24 فروردين 1398 ساعت 17:35
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc