شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 09:45

شرکت VMware از کسب مجوز Docker برای سطوح vSphere Docker خبر داد.

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به تازگی شرکت VMware اعلام کرد که به برنامه ی  Docker Certification پیوسته است .


هم اکنون سرویس vSphere Docker Volume Service (vDVS) در Docker Store  عرضه شده و در دسترس می باشد . سرویس vSphere Docker Volume  بطور کامل آزمایش شده و توسط Docker  معتبر شناخته شده است و این اطمینان به مشتریان داده شده است که در ارزیابی ها امنیتی نیز بهترین کارایی را ارائه داده است .

 

این شرکت در اولین اعلام خود نسخه بتای سرویس vSphere Docker Volume را در DockerCon سال 2016 معرفی نمود . ایده ی اصلی به منظور افزایش قدرت نفوذ کانتینر Docker با سامانه  ذخیره سازی vSphere  بوده است . مدیر سیستم با استفاده از فن آوری های ذخیره سازی vSphere مانند VSAN, VMFS  و NFS می تواند اطلاعات سطوح را به صورت کانتینری (Container) مدیریت نماید .
 هم اکنون بوسیله ی گواهی ارائه شده توسط  Dockerو سامانه مدیریت افزونه داکر(Docker’s Managed Plugin System )، گسترش قابلیت های Docker  در vSphere  از گذشته ساده تر شده است.

مزایا :
•      اشتراک سامانه های ذخیره سازی ماندگارتر و تثبیت  شده تر از گذاشته شده است  : هم اکنون کاربران می توانند از پشتیبانی حرفه ای VMware  در کلاس ذخیره ساز های مبتنی بر vSAN, VMFS و  NFS استفاده کنند .
•    چندگانه (Multitenancy) ، ایمن و کنترل دسترسی : مدیران vSphere  از یک مکان واحد  به آسانی می توانند  به  تنظیم مجوز های دسترسی  ذخیره سازهای به اشتراک گذاشته ، فضاهای ذخیره سازی (datastores) و ماشین های مجازی  اقدام نمایند .
•    سازگاری  و سادگی عملیاتی : بی نیاز از مدیریت اعتبارنامه (credential management) و پیکربندی .
•    عملیات به انتخاب خود سیستم (Self Service Operations): در حالی که مدیر سیستم بر روی مصرف کنترل دارد ، چرخه حیات سطوح توسط  Docker API مدیریت می شود .
•    بوسیله ی Docker Swarm  شاهد سازگاری 100 درصدی Docker  و پشتیبانی با دسترس پذیری بسیار بالا خواهیم بود.
•    پشتیبانی از مدیریت مبتنی بر سیاست های ذخیره سازی برای کانتینرها


منبع :StorageReview

بازدید 9557 بار آخرین ویرایش در شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 09:45
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc