شنبه, 26 فروردين 1396 ساعت 10:19

روند روبه رشد تعداد مشتریان VMware vSAN

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت VMware  به تازگی اعلام کرد که مشتریان محصول Virtual SAN کماکان در حال افزایش می باشد و در حال حاظر به بیش از  5500 مشتری رسیده است ،

در راستای افزایش تعداد مشتریان ،شرکت vmware اعلام نمود که نام تجاری محصول Virtual SAN  خود را همانند vSphere ، بهvSAN  روزرسانی کرده است . مشتریان ، کاربران ، رقبا و منابع خبری نام این محصول را به اشتباه VSAN (با حرفV بزرگ)به کار می برند ، در صورتی که نام صحیح این محصول با حرف کوچک “v” می باشد  . از این به بعد محصول vSAN با VSAN و یا Virtual SAN متفاوت خواهد بود .

 

محصول VMware vSAN یک محصول به hyper-converged به حساب می آید ، که نرم افزار  آن از راهکارهای  زیر ساختی  VMware نگارش 6.5 بهره می برد . تولید کنندگان سخت افزار برای ارائه ظرفیت بیشتر به مشتریان ، بر روی محصولات خود محدودیت سخت افزاری می گذارند، از جمله مزیت های محصول vSAN  این است که  با حفظ اکوسیستم شرکای خود (ecosystem of partners) ، از محدودیت های سخت افزاری عبور کرده و نیازهای کاربران را تامین می نماید .کاربران می توانند  همچنان از نرم افزارهای محافظت از اطلاعات و خدمات فایل خود استفاده کنند. vSAN  می تواند به عنوان  یک پلتفرم ذخیره سازی معمولی  برای نیازهای امروز و  خواسته های آینده مورد استفاده قرارگیرد همچنین  بوسیله ی VMware  مشتریان می توانند شاهد کاهش50 درصدی هزینه ها باشند. کاهش هزینه ها بوسیله ی نرم افزارvSAN  بسیار طبیعی است زیرا مشتریان در همان ابتدای کار به تدارک سخت افزار بیشتر احتیاج ندارند و هر زمان که احتیاج باشد می توانند سیستم خود را ارتقاع دهند .

محصول vSAN نزدیک به سه سال است که عرضه شده است ، چند ماه پس از ارائه اولین نسخه ی آن 500  مشتری اقدام به دریافت خدمات از VMware  نمودند، در اوایل سال 2016 تعداد مشتریانVMware  با افزایش  ده برابری به 5000 مشتری رسید . در سه ماهه آخر سال 2016  شرکت VMware  اعلام نمود که  500 مشتری جدید نیزبه مشتریان این شرکت اضافه شده است  ، همچنین شمار مشتریانی که لایسنس نرم افزار را رزرو نموده اند بیش از انتظارات این شرکت بوده است .بر طبق اظهارات رئیس فن آوری VMware ، رزور لایسنس  محصولاتvSAN  و VxRail  سالانه بیش از 150درصد رشد داشته است . یک پارچه شدن vSAN  به عنوان مهم ترین راهکار تصویب شده ی در بازار HIC ، عامل اصلی رسیدن VMware  به 6000 مشتری تا پایان سال 2016 بوده است . 

 

بازدید 10279 بار
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc