شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 14:24

نگارش جدید محصول Dell EMC PowerEdge با قابلیت هوش مصنوعی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت Dell EMC  اعلام کرد قرار است با انجمن مشترک المنافع سازمان تحقیقات صنعتی CSIRO به منظور ساخت سیستم محاسباتی علمی در مقیاس بالا همکاری داشته باشد

این سیستم جدید موجب افزایش توانایی در یادگیری عمیق  CSIRO   خواهد شد  ، این حرکت کلیدی موجب پیشرفت به سمت  هوش مصنوعی خواهد شد .
این سامانه با ارائه حجم زیادی از اطلاعات  به گروه Data61’s Computer Vision   در زمینه بیونیک  و تولید قطعات بدن مصنوعی به ویژه الکترومکانیکی کمک زیادی خواهد کرد ، این سامانه بر اساس پلتفرم PowerEdge  شرکت Dell EMC  می باشد .

 


انجمن مشترک المنافع سازمان تحقیقات صنعتی (CSIRO) که به عنوان یک آژانس دولتی فدرال در زمینه تحقیقات  علمی در استرالیا فعالیت دارد . نقش اصلی این انجمن  بهبود اقتصادی و بهبود عملکرد اجتماعی صنعت به نفع جوامع می باشد .

بازدید 13486 بار
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc