شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 19:10

افزایش بهره وری ذخیره سازی محصولات کوانتوم با نوار های نسل هشتم LTO

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ظرفیت ذخیره سازی بیشتر با LTO-8 ، عملکرد عالی محصولات اسکالار ، مصرف انرژی پایین و نوآوری در مدیریت آسان راهی برای رویارویی با چالش Big Data

استوریج کوانتوم اسلاکلار با فن آوری LTO-8


از دسامبر 2017 شرکت کوانتوم  نسل هشتم فن آوری  LTO  را بر روی  کتابخانه نواری کوانتوم اسکالار و سامانه آرشیو سازی سری  StorNext® AEL   ارائه خواهد کرد .
جدیدترین نسل از کارتریج های LTO  علاوه بر هزینه پایین از  بهره وری بالایی بر خوردار می باشد ،  میزان فضای ذخیره سازی در نوارهای نسل هشتم   در مقایسه با نسل قبل از آن 2 برابر شده  و میزان کارایی ، رشد 20 درصدی را به همراه داشته اشت .
نوارهای LTO-8 ایده آل برای رویارویی  با حجم عظیمی از اطلاعات دسته بندی نشده می باشند . در حال حاضر  دستگاههای  Quantum Scalar و StorNext AEL با قابلیت ذخیره سازی بیش از 20پتابایت اطلاعات غیر فشرده در یک رک 19 اینچی  و یا ذخیره سازی 144 پتابایت اطلاعات غیر فشرده در یک مرکز داده استاندارد ، جزو کاراترین راهکارهای خودکار ذخیره سازی مبتنی بر نوار می باشند.
با کاهش هزینه ها در مراکز داده ، مصرف پایین انرژی ، کاهش هزینه های خنک سازی سامانه   و کاهش زمان مدیریت ، در درازمدت  سازمان ها   قادر به مقابله با چالش های ذخیره سازی خواهند بود .

نوآوری در تجهیزات ذخیره سازی مبتنی بر نوار شرکت کوانتوم ، به منظور رویارویی با چالش همیشگی ذخیره سازی


میزان فضای ذخیره سازی هر کارتریج نوار در نسل هشتم LTO به نسبت نسل قبلی دوبرابر شده است  ، بدین ترتیب مشتریان قادرخواهند بود روی هر کارتریج بیش از 30ترابایت اطلاعات ذخیره سازی کنند  همچنین این کارتریج ها مقرون به صرفه بوده و برای نگهداری طولانی مدت اطلاعات مناسب می باشد .  سامانه   LTO-8 امکان انتقال سریع فایل ها فراهم می آورد ،  بوسیله ی نوارخوان،  اطلاعات با سرعت بیش از 900 مگابایت بر ثانیه  یعنی چیزی در حدود  3.24 ترابایت بر ساعت به ازای هر درایو منتقل می شود . ویژگی های  قالب جدید LTO-8  ، به مشتریان اجازه می دهد  تا ظرفیت جدیدترین  کارتریج هال نسل 7  خود را تا 50درصد افزایش دهند . ( یعنی  بیش از 22.5 ترابایت اطلاعات سازمانی و حرفه ای )
شرکت کوانتوم از تکنولوژی رسانه LTO-8 (ارائه شده توسط این شرکت ) ، به منظور ارائه ی راهکارهای چندگانه  برای پاسخگویی به  روند روز افزون رشد اطلاعات و چالش محافظت از اطلاعات در مناطق مختلف  استفاده نموده است  . تجهیزات مبتنی بر  این فن آوری ،  در زمینه ی  رسانه و سرگرمی ، ذخیره سازی مبتنی بر رایانش ابری ، دوربین های نظارتی ، تحقیقات دانشگاهی و خودروهای خودران قابل استفاده می باشد.

فن آوری LTO راهکاری مناسب برای کاهش هزینه ها ،ذخیره سازی بلند مدت اطلاعات،  داده های حجیم (big data)  و تهیه کپی آفلاین (به منظور حافظت اطلاعات در مقابل  باج افزار)  می باشد .
زمان عرضه :
با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، پیش بینی می شود فن آوری LTO-8 در دسامبر 2017 برای کتابخانه نواری اسکالار کوانتوم
  Scalar i6000, Scalar i6, Scalar i3 و Scalar i500 همچنین رسانه Quantum Certified  با سایر پتلفرم ها ارائه شود.  
همچنین پیش فروش محصولات مبتنی بر فن آوری LTO-8 از اکتبر 2017 آغاز شده است
تغییر درایوهای LTO-7 به درایوهای LTO-8   امکان پذیر است .

بازدید 17088 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 16:32
overland-storage-neos-t24
 


وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

 

 

 

 

overland-storage-neos-t24 
برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .

NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

 

 
مزایای محصول NEOs T24
  • برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
  • امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
  • امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc