چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 11:57

شرکت Dell EMC پلتفرم حرفه ای رایانش ابری هایبریدی خود را معرفی کرد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به زودی پلتفرم Dell EMC Enterprise Hybrid Cloud (EHC)  بر روی تجهیزات Dell EMC VxRail در دسترس قرار خواهد گرفت .

این پلتفرم موجب  افزایش امکان انتقال شرکت ها در  شرایط بحرانی با نرم افزارهای حجیم  و بهره گیری از  hybrid clouds  و زیرساخت های به شدت همگرا hyper-converged infrastructure (HCI) خواهد شد  . پلتفرم EHC  پیاده سازی شده بر روی VxRail  به مشتریان این امکان را می دهد که از مقیاس کوچک شروع  کرده و براساس نیاز خود بوسیله ی  ابر هایبریدی رشد و گسترش داشته باشند .

 

محصول Dell EMC VxRail در واقع یک ارائه از HCI است ، که با سخت افزاری ساده ، سیستم عامل و مجموعه ای از نرم افزار ها  موجب پیاده سازی  VMware vSAN    می شود . شرکت Dell EMC تنها در 12 ماه  بیش از 8000 نود از VxRail  (بیش از 65پتابایت فضای ذخیره سازی و 100K هسته ) را برای 1000 مشتری در 78 کشور ارسال نموده  است.
مزایا :
•    پلتفرم  بهینه شده است و به لحاظ هزینه مقرون به صرفه  می باشد، همچنین  برای پیاده سازی های کوچک  مناسب  است ، در ضمن سخت افزار این محصول کمترین فضای نگهداری را اشغال می کند  و به صورتی منعطف  با  ابعاد کوچک شروع شده   و امکان رشد بر اساس نیاز در آینده را فراهم می سازد .
•    نصب اتوماتیک  مجموعه نرم افزارهای حرفه ای ابرهایبریدی بر روی تجهیزات VxRail موجب کاهش زمان پیاده سازی و کاهش ریسک در هزینه ها  و ساده شدن پیاده سازی این محصول خواهد شد .
•    اشتراک در خدمات پشتیبانی حرفه ای که بوسیله آن سازمان ها می توانند از مزایای جدیدترین پیش رفت های EHC  بهرهمند شوند .
انتظار می رود پلتفرم Dell EMC Enterprise Hybrid Cloud  برای تجهیزات  Dell EMC VxRail تا مارس 2017 در دسترس قرار گیرد .

بازدید 13447 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 11:57
 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc