سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:42

نمایش همکاری DellEMC و NVIDIA در نمایشگاه محاسبات با کارایی بالا ISC 2017

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همکاری دوشرکت  DellEMC و NVIDIA و نمایش حرکت پرشتاب در نمایشگاه  محاسبات با کارایی بالا ISC 2017


•    شرکت DellEMC به منظور کسب جایگاه بهتر در کلاس خود و ایجاد راهکارها تسریع  فروش GPU با شرکت ®NVIDIA وارد قرارداد استراتژیک جدیدی شده است .
•    Dell EMC HPC در لیست ابرکامپیوترهای  TOP500 و  Green500  به رسمیت شناخته شده است .
•    موسسات تحقیقاتی پیشرو زیادی  در سراسر جهان با شرکت Dell EMC  در پیش برد و بهینه سازی کارایی HPC  ، تحقیق و نوآوری همکاری می کنند .


 
شرکت DellEMC و NVIDIA همکاری خود را در قراردادی مشترک  گسترش دادند ، این قرارداد استراتژیک به منظور توسعه محصول مشترک ، محصولات جدید و راهکارهای جدید در زمینه  افزایش  کارایی و پاسخگویی به نیازمندی های مراکز داده مورد توافق طرفین بوده است ، رسیدن به اهداف فوق توسط راهکارهای شتاب دهنده مبتنی بر پردازنده گرافیکی (GPU) برای HPC ، تجزیه و تحلیل اطلاعات و هوش مصنوعی حاصل خواهد شد .
علاوه بر این شرکت DellEMC و NVIDIA بر روی معماری جدید Volta  و راهکارهای مبتنی بر Volta  کار خواهند کرد، پیش بینی می شود محصول حاصل از این همکاری  تا پایان سال میلادی جاری در دسترس عموم قرار گیرد .

شرکت dellEMC در نمایشگاه  ISC 2017   که از 18 تا 22 ژوئن در فرانکفورت آلمان برگذار شد ، محصولات و راهکارهای خود را  در زمینه جامعه محاسبات با کارایی بالاHigh Performance Computing ارائه نمود .

بازدید 13453 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:42
 
 
 
Spectra
veeam
Qlogic
Quantum
vmware
overland
emc