محصولات HPE

شرکت Hewlett Packard Enterprise ( HPE ) یک شرکت فناوری اطلاعات چند ملیتی آمریکایی است . این سازمان متمرکز بر تولید سرور ، ذخیره ساز و تجهیزات شبکه می باشد. تجهیزات HPE یکی از محبوب ترین برند ها در میان متخصصین فن آوری اطلاعات می باشد .

Proliant Server

پرکاربرد ترین سرور در مراکز داده . این خانواده از سرورهای HPE توانسته جای خود را در تمامی مراکز داده به خوبی باز کرده و با کارایی بالا بتواند در تمامی عرصه های فن آوری اطلاعات حظور داشته باشد . HPE به تازگی نسل جدید از خانواده Proliant Gen11 را  به بازار عرضه کرده تا همچنان سکان دار پردازش اطلاعات در مراکز داده باشد .

HPE Synergy

زیر ساختی برای اهداف آینده سازمان . زیر ساختی که به طور موثر محاسبات ، ذخیره سازی و منابع شبکه و فابریک را با هوش و امنیت ترکیب کرده تا نیازهای سازمان ها را برآورده کند .

Nimble Storage

آرایه های ذخیره سازی چابک . یک پلتفرم درجه یک سازمانی با دسترسی و انعطاف پذیری بالا .

MSA Storage

راه حل ساده ذخیره سازی اطلاعات با هزینه کم . نسل پنجم معماری این خانواده در مدل های MSA 1050 , 2050 , 2052 با عملکردی 2 برابری نسبت به نسل قبلی .

 MSL Tape Libraries

راه حلی جامع جهت آرشیو سازی اطلاعات . مناسب برای سازمان هایی که نیاز به آرشیو سازی اطلاعات از نوع نوارهای مغناطیسی در حجم بالا را دارند . پشتیبانی از جدید تلکنولوژی های LTO جهت ذخیره سازی اطلاعات در حجم بالا .

HPE SWITCH

روی سوئیچ های شبکه خود سرمایه گذاری کنید . سوئیچ های شبکه HPE برای مدیریت ترافیک شبکه امروزی و همچنین افزایش اجتناب ناپذیر ترافیک در آینده ساخته شده اند . آنها چابک ، مقیاس پذیر و ایمن هستند و می توانند به راحتی در زیر ساخت های موجود ادغام شوند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *