درباره ما 

ما فعالیت خودمان را در بهار سال 1380 با هدف نوآوری و ارائه راهکارهای به روز در صنعت فناوری اطلاعات کشور آغاز نمودیم و در طی این سال ها سه اصل تخصص، تلاش و صداقت همواره چراغ راه مجموعه مان بوده اند. 

پیشرو بودن همواره رسالت مدیران و پرسنل مجموعه بوده است و سیستم های اطلاعاتی که یکی از مهمترین پایه های فناوری اطلاعات محسوب می شوند، از تخصص های مهم ما در این صنعت می باشند و به همین دلیل نام "سیستم های اطلاعاتی پیشرو" را انتخاب کردیم.


درباره ما 

ما فعالیت خودمان را در بهار سال 1380 با هدف نوآوری و ارائه راهکارهای به روز در صنعت فناوری اطلاعات کشور آغاز نمودیم و در طی این سال ها سه اصل تخصص، تلاش و صداقت همواره چراغ راه مجموعه مان بوده اند. پیشرو بودن همواره رسالت مدیران و پرسنل مجموعه بوده است و سیستم های اطلاعاتی که یکی از مهمترین پایه های فناوری اطلاعات محسوب می شوند، از تخصص های مهم ما در این صنعت می باشند و به همین دلیل نام "سیستم های اطلاعاتی پیشرو" را انتخاب کردیم.
ما امروز با بیش از دو دهه تجربه می توانیم در زمینه های:
 1.مشاوره، طراحی، تامین و پشتیبانی مراکز داده (Data Center) 
 2. مشاوره، طراحی، تامین و پیاده سازی تجهیزات پردازشی، ذخیره سازی و پشتیبانی گیری اطلاعات 
 3.طراحی و پیاده سازی راهکارهای تداوم کسب و کار (BCP) و بازیابی از فاجعه (DRP) با بالاترین کیفیت و بر اساس استاندارهای معتبر ملی و بین المللی به شما مشتریان گرامی خدمات ارائه دهیم. کسب رتبه نخست شورای عالی انفورماتیک کشور، حضور در میان پانصد شرکت برتر ایران، کسب مجوز فعالیت در حوزه فنی افتا و دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 45001، ISO 90001، ISO 14001 بخشی از دستاوردهای ما در طی سال های فعالیت مان بوده اند. 
 مجموعه پیشرو همواره در تلاش است تا بتواند در آینده نزدیک، در امر بومی سازی و تولید محصولات فناوری اطلاعات در داخل کشور قدم بردارد و صنعت فناوری اطلاعات کشور را رشد و ارتقا دهد.
 ما در راستای مسئولیت اجتماعی گروه مهندسی سیستم اطلاعات پیشرو همواره تلاش نموده ایم تا با همکاریِ سازمان های مردم نهاد بذر همدلی را در کشور بکاریم و از پیشنهادها و موقعیت ها در این زمینه، استقبال ویژه ای به عمل خواهیم آورد. 

گواهی نامه ها