محصولات Dell EMC

 

Dell EMC ( شرکت EMC تا سال 2016 ) یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه ذخیره سازی داده ، امنیت اطلاعات ، مجازی سازی ، تجزیه و تحلیل داده ، رایانش ابری و سایر محصولات حوزه ای تی فعالیتی گسترده و جهانی دارد . این شرکت توانسته با راهکارها و محصولات خود سازمان ها را قادر  سازد داده های خود را ذخیره سازی ، پردازش و مدیریت کرده تا بتوانند به بهترین نحو از آنها محافظت نمایند . بازار هدف این کمپانی شامل شرکت های بزرگ و کسب و کارهای متوسط در بازارهای مختلف می باشد .

مقیاس پذیری ، هوشمندی و یکپارچه سازی اولین ارزش هایی است که برای ذخیره سازی داده ها نیاز داریم .

 

Power Store

زیر ساخت ذخیره سازی خود را برای آینده آماده کنید .Power Store با معماری کاملا انعطف پذیر تجهیزی است که شما را برای آینده در حال تغییر آماده می کند .

Power Max

پیشرو در امنیت در صنعت ذخیره سازی داده ها . ساختاری ایمن و پویا و هوشمند که شما را برای هر چیزی در آینده مصلح می ساز .

Unity XT

فضای ذخیره سازی قابل قبول برای کارهای عمومی . این سیستم ذخیره ساز شناخته شده راه حلی ایده آل برای اجرای کارهای عمومی در سازمان شما است .دسترسی بالا با کنترلرهای دوگانه ، سادگی در پیاده سازی و کارایی بالا یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین سازمان ها به حساب می آید .

PowerProtect Appliances

داده های امروز نیازمند حفاظت ساده ، کارآمد و چابک هستند . حفاظت از داده ها را ساده کنید و راندمان کاری را تسریع بخشید . با استفاده از خانواده PowerProtect می توانید جامع ترین و امن ترین راه کار پشتیبان گیری اطلاعات را در اختیار داشته باشید .

PowerVaul

ساده ، سریع ، مقرون به صرفه  . ذخیره سازی بهینه که عملکرد ، ظرفیت و سادگی عملیاتی خوبی را ارائه می کند . این تجهیز مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی مناسب است که قیمت برای آن ها فاکتور مهمی به حساب می آید .

VMax

حجم کاری را با اعتماد به نفس تثبیت کنید . با استفاده از ذخیره ساز VMax می توانید کارایی و دسترسی  بالا به اطلاعات را برای تمام برنامه های کاربردی و حیاتی خود دریافت کنید .

PowerScale Family

ذخیره ساز فایل مدرن و انعطاف پذیر. این خانواده انعطاف پذیر و ایمن ترین راه حل NAS مقیاس پذیر در جهان به حساب می آید .

Dell ECS

در مقیاسی اگزابایتی . ایمن ترین فضای ذخیره سازی سایبری جهان ، دارای مقیاس پذیری بالا به همراه عملکرد و انعطاف پذیری بی نظیر . مناسب برای استفاده های مبتنی بر ابر داده ، اینترنت اشیا ، هوش مصنوعی و برنامه های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در مقیاسی زیاد .

Dell Connectrix Storage Area Network

شبکه سازی در منطقه ذخیره سازها . خانواده سوئیچ های کانال فیبر در مقیاس متفاوت مناسب شرکت های بزرگ تا کسب و کارهای کوچک می باشد و به آنها کمک می کند به بالاترین عملکرد با حفظ ایمنی و دسترسی اطمینان پذیر دست پیدا کنند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *